Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud się rozwija! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud się rozwija! (/Temat-Readbud-sie-rozwija-7562)

Strony: 1 2 3 4 5


Readbud się rozwija! - krzych91 - 23-05-2010 17:22

Cytat:readbud will be launching a considerably large extension of the service in late June. Although we do not have a set launch date and cannot go into further details at present, it is safe to say that we will be introducing a new way to earn money for contributions to the service. Furthermore we will also include highly valuable rewards such as iPhones and Xbox 360s for grabs in competitions! This decision is a direct result of the plentiful suggestions and requests by you, our valued members.

The current system based on the method "read, rate and earn" will remain as is and will not be affected in any negative manner by the expansion. In fact, the 2 systems will complement each other, ensuring the best service we can possibly offer!

We have been hard at work with the conceptualization of the extension in the past 2 weeks, and are now well under way with development. More information to come, so stay tuned!

Jest to wpis z oficjalnego bloga Readbud. Nie będę tłumaczył całości, bo mija się to z celem. Zwyczajnie podam wam esencję tego tekstu. Wynika z niego, że końcem czerwca Readbud znacząco poszerzy ofertę swojego serwisu. Nie podana zostaje dokładna data. W każdym razie chodzić będzie o nowe sposoby na zdobywanie pieniędzy (poza czytaniem artykułów). Ponadto będą rozgrywane jakieś konkursy, w których nagrodami będą iPhony, Xboxy itd. Nie wiadomo na czym będą one polegać.

Obecny system czytanie, ocenianie będzie nadal obowiązywał, nie zajdą żadne zmiany wpływające na jego niekorzyść.

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Świadczy to również o wiarygodności całego serwisu. Ja już mam 19$.


RE: Readbud się rozwija! - Popos - 23-05-2010 17:31

no bardzo ciekawie się zapowiada i dobrze : D

też mam 19 $ Big Grin


RE: Readbud się rozwija! - Athemis - 23-05-2010 20:44

Ja mam 20.64$, ale od 5dni nie czytałem...

Trzeba to zmienić Tongue Dzięki za newsa.


RE: Readbud się rozwija! - pespe - 23-05-2010 20:47

nie mam 5 $ i dalej nie czytam nie chce mi sie ;p


RE: Readbud się rozwija! - Paviano - 23-05-2010 20:59

Ja mam ~20$ Big Grin


RE: Readbud się rozwija! - Zythus - 23-05-2010 21:05

Skąd tyle macie Lol?


RE: Readbud się rozwija! - Paviano - 24-05-2010 08:21

yy zbieramy?


RE: Readbud się rozwija! - SZAFI - 24-05-2010 09:02

Ja Wczoraj Zaczełem I Mam Około 2 $


RE: Readbud się rozwija! - damianowrz - 24-05-2010 14:55

pytanie, czy trzeba czekac iles tam z czytaniem tego artykulu czy mozna od razu ocenic i wylaczyc ?


RE: Readbud się rozwija! - krzych91 - 24-05-2010 15:27

(24-05-2010 14:55)damianowrz napisał(a):  pytanie, czy trzeba czekac iles tam z czytaniem tego artykulu czy mozna od razu ocenic i wylaczyc ?

W tym temacie znajdziesz wszystkie warunki, których należy przestrzegać, żeby dostać wypłatę:

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=7091&highlight=ostrze%C5%BCenie