Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie działa SYV na Win XP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Nie działa SYV na Win XP (/Temat-Nie-dziala-SYV-na-Win-XP-75586)



Nie działa SYV na Win XP - Mafiozo19990 - 31-08-2013 09:44

Wcześniej korzystałem z windows 7 i SYV śmigał mi, pięknie zbierał kredyty. Zainstalowałem go na starszym kompie, na którym mam XP'ka i program po pierwszym włączeniu chciał się zaktualizować, więc go zaktualizowałem, a teraz wgl nie chce się włączyć, nic się nie wyświetla. Pomożecie ??


RE: Nie działa SYV na Win XP - MixKosa - 31-08-2013 17:01

Sprawdź czy nie masz przypadkiem włączonego trybu offline bo jak masz włączony to punkty nie będą leciały, włącz Windows Media Player i na górze prawym myszy najedź na Plik i odznacz Pracuj w trybie offline.


RE: Nie działa SYV na Win XP - Mafiozo19990 - 01-09-2013 18:29

Było to odznaczone. Dalej po włączeniu poprzez ikonkę, program wgl się nie włącza. Jakieś pomysły??


RE: Nie działa SYV na Win XP - daniel42na - 01-09-2013 18:51

Mi śmiga na XPku
Zainstaluj wszelkie mozliwe net frameworki po kolei od najstarszej wersji zaczynając.


RE: Nie działa SYV na Win XP - hertia - 01-09-2013 19:11

To jednak działa na xp :O wow bo tylko na 7 mi fajnie to chodziło nbija to normalnie punkty bo czytałem że nie u wszystkich działa


RE: Nie działa SYV na Win XP - DawidFB - 01-09-2013 19:40

mi tez na poczatku an xp nei chodziło ale frameworka zainstalowałem i śmiga jak ta lala Jerk


RE: Nie działa SYV na Win XP - Mafiozo19990 - 03-09-2013 18:15

Dzięki Panowie Smile
po zainstalowaniu net framework 3.5 już działa poprawnie.