Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM (/Temat-Wejscie-na-bloga-bez-www-PROBLEM-75525)

Strony: 1 2


Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - Mafiozo19990 - 30-08-2013 12:21

Witam, kupiłem domenę .com w AZ.pl i do niej ukrycie danych, wszystko okej, tylko po dodaniu czterech rekordów A A A A, minął już tydzień, a nadal nie moge wejść na bloga bez przedrostka www. bo wyskakuję błąd.

Pisałem w tej sprawie do supportu, ale odpisali tylko:

Witam

Zgodnie z danymi ustawieniami strona jest dostępna pod adresem http://www.xxx.com. Jeśli również strona ma być dostępna pod adresem xxx.com, proszę w tej kwestii skorzystać z materiałów firmy Google w celu zmian konfiguracji.

Pozdrawiam

Piotr Bajowski
Specjalista Działu Technicznego
Zespół Obsługi Klienta AZ.pl


RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - Mafiozo19990 - 02-09-2013 16:12

Nikt nie ma pojęcia?


RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - kompik - 03-09-2013 14:35

Hmmmm jak odpisali Ci z az.pl, że u nich wszystko cacy a masz się kierować google to spróbuj skonfigurować plik .htaccess w taki sposób:

Kod:
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.twojadres.com(.*) [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://twojadres.com/$1 [R=301,L]



RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - Mafiozo19990 - 03-09-2013 19:12

Gdzie znaleźć ten plik?


RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - kompik - 03-09-2013 19:18

Zaloguj się przez ftp na swój hosting i albo w pierwszym katalogu albo w public_html Wink


RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - Mafiozo19990 - 03-09-2013 19:29

Hosting mam darmowy na bloggerze, nie wiem jak to zrobić.


RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - MixKosa - 07-09-2013 01:20

A nie lepiej podpiąć domeną pod hosting typu. biznes-host? napisz do mnie dam ci rabat 25%.


Odp: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - hbr - 07-09-2013 02:21

Kosa, ale spamujesz tymi poleceniami, rabat, którego udziela to kod ref, ty masz rabat, on ma siano z Twojego zakupu.
No i ten hosting jest mierny. Tylne ot Tongue


RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - hertia - 07-09-2013 05:09

A sprawdź narzędzi webmastera od google ta chyba była jakaś opcja jak ma być wyświetlany twój adres(chociaż mogła być to tylko opcja wizualna)


RE: Wejście na bloga bez www. - PROBLEM - MixKosa - 07-09-2013 08:25

(07-09-2013 02:21)hbr napisał(a):  Kosa, ale spamujesz tymi poleceniami, rabat, którego udziela to kod ref, ty masz rabat, on ma siano z Twojego zakupu.
No i ten hosting jest mierny. Tylne ot Tongue

Nie rozumiem o co ci chodzi proponuję pomoc a ty mówisz że spamuję? Xpokerface powiedz lepiej że jesteś zazdrosny tak.?