Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak trafić na francuza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Jak trafić na francuza? (/Temat-Jak-trafic-na-francuza-75520)

Strony: 1 2 3


Jak trafić na francuza? - mwdowik - 30-08-2013 11:26

Witam. Od dawna ciekawi mnie jak "podłożyć pod nos" jakiś plik np. francuzom bo od nich są najlepiej naliczane oferty. Mógłby mi ktos pomóc?


RE: Jak trafić na francuza? - Bandaid - 30-08-2013 11:29

Jedź do Paryża, tam powinieneś trafić na jakiegoś( jak go wynajdziesz w morzu czarnych i arabów)


RE: Jak trafić na francuza? - Stworkowaty - 30-08-2013 11:29

Zrób blog z hackami pod Francuzów, gry Francuskie, język Francuski.


RE: Jak trafić na francuza? - mwdowik - 30-08-2013 11:53

Blog z hackami pod francuzów , gry francuzkie itp itd. ok ale skąd mam wiedzieć w co oni grają , jakich hacków potrzebują


RE: Jak trafić na francuza? - WANTED - 30-08-2013 11:59

(30-08-2013 11:53)mwdowik napisał(a):  Blog z hackami pod francuzów , gry francuzkie itp itd. ok ale skąd mam wiedzieć w co oni grają , jakich hacków potrzebują

Napisz ogłoszenie na FB, że szukasz polaka mieszkającego we Francji Rolleyes Może akurat ktoś będzie i Ci pomoże Tongue


RE: Jak trafić na francuza? - bossos - 30-08-2013 12:07

Mam znajomego polaka z Francji co studiuje tam informatyke i cos niedawno mowil ze Francuzi ostro lecą na simsy. Ile w tym prawdy to nie wiem, trzeba sprawdzicSmile


RE: Jak trafić na francuza? - WANTED - 30-08-2013 12:11

(30-08-2013 12:07)bossos napisał(a):  Mam znajomego polaka z Francji co studiuje tam informatyke i cos niedawno mowil ze Francuzi ostro lecą na simsy. Ile w tym prawdy to nie wiem, trzeba sprawdzicSmile

Wszystko fajnie, ale nie sprzedawaj swoich niszy Lol


RE: Jak trafić na francuza? - bossos - 30-08-2013 12:23

To nie moja niszaSmile ja na tym nie zarabiam ;p staram sie pomoc;p


RE: Jak trafić na francuza? - hertia - 30-08-2013 13:48

Grają na pewno w to co wszyscy czyli gry na androidzie-ios, mmo,gry www itd...
Francja to nie jest czasem ten jedyny kraj w Unii w którym rząd cenzuruję dostęp do internetu?


RE: Jak trafić na francuza? - uslugiprzeznet - 30-08-2013 13:52

Jedź do Francji - tam tego pełno Jerk