Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][Skarga]MalinaJUMPER - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne][Skarga]MalinaJUMPER (/Temat-Nieaktualne-Skarga-MalinaJUMPER-7552)

Strony: 1 2


[Nieaktualne][Skarga]MalinaJUMPER - Paviano - 23-05-2010 14:22

Twój nick w grze: Paviano
Osoba na którą składasz skargę: MalinaJUMPER
Godzina zdarzenia: 14:50-15:10
Data zdarzenia: 22 maja 2010
Mapa: de_nuke, de_dust2_long
Opis przebiegającej sytuacji:

ID, które można zbanować na zawsze:
Kod:
# 9 "MalinaJUMPER" 799 VALVE_ID_LAN   2 15:54   64   10
Kod:
VALVE_ID_LAN   2 15:54

Rzeczy nagrane: celowanie przez ścianę na osoby drużyny przeciwnej (wh), latanie myszki wokół przeciwnika (aim)

Rzeczy, których nie udało mi się nakręcić: szybkie przemieszczanie się do dowolnej lokacji


Dowody:

Demko


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Marello - 23-05-2010 20:08

Paviano oglądnąłem dokładnie demko i muszę cię zmartwić pytałem się jeszcze kliku adminów z profesjonalnej serwerowni
i być może ku Twojemu zaskoczeniu Malinka nie ma nic co zasługuje na miano "haksów" jedynie ma dobre słuchawki
i trochę doświadczenia.


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Paviano - 23-05-2010 21:01

No nie wiem czy by przez ściany już celował w głowę.
Odezwij się na pw, podam kolejne demko.


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Marello - 24-05-2010 06:20

Ech.. Paviano zrozum nie każdy kto strzela w głowę albo usłyszy kogoś za ścianą na wh często to czysty fart ktoś wybiega a tu w powietrzu head, z drugiej strony po co malina miałby czitować, miał już kiedyś robione ss'y i były czyste.


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Paviano - 24-05-2010 07:52

Kiedyś było inaczej Smile
Nie widzisz jak celownik lata i patrzy na de_dust2_long do TT tam na dół przez ścianę?
Pewnie nie zauważyłeś, ale przez chyba minutę czy 2 nie włączyłem kamery na Malinę, bo mnie nie było. Dziś podeślę demko jak na de_nuke gra w TT i jego drużyna biegnie dworem, on również biegnie z nimi, ale jak widzi, że już poszli to włącza speed hacka i jest w kurniku (jednak udało mi się zdążyć nagrać demko ^^).


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Lukisss - 24-05-2010 19:03

Ja się przyłączę do Paviano. Sam widziałem jak MalinaJUMPER dziś grała z wh.


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Paviano - 24-05-2010 19:06

Mam jeszcze demko ze speed hackiem jak używał na de_nuke
Pośmialiśmy się na TS'ie i stwierdziliśmy, że perm.


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Pucki - 24-05-2010 20:20

marello zbanuje zamykam


RE: [Skarga]MalinaJUMPER - Admin - 25-05-2010 06:33

akurat speedhacka widać ewidentnieTongue


[Nieaktualne][Nieaktualne][Skarga]MalinaJUMPER - Marello - 19-03-2011 09:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że treść tematu jest nieaktualna. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.