Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. (/Temat-SPRZEDAM-Zarabiaj-do-400-zl-miesiecznie-na-Allegro-nisza-pomoc-75510)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - hertia - 30-08-2013 17:13

No wiesz ja ostatnio kupiłem poradnik z serii też że "nisza ma potencjał" + pomoc od autora tematu no i się kompletnie przejechałemSad Tylko zauważ że jak pisał ktoś na początku ostatnio pojawiły się stada oszustów w dziale sprzedaży a twoje zachowanie sprawa że inni użytkownicy mogą cię potraktować jak szemranego sprzedawce co ci zaszkodzi oddanie recenzji tutorowi...raczej pomoże w sprzedaży!


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 17:17

(30-08-2013 17:13)marcel_kk napisał(a):  
(30-08-2013 09:48)Filox napisał(a):  Ja mam i tak duże zyski z tej niszy, więc... Sprzedaż jej to taki "dodatek", nie mam strasznego parcia na sprzedaż.

Zaczynasz zaprzeczać sam sobie, ciśniesz z ta sprzedażą na siłe,
choć twierdzisz, że nie naciskasz na sprzedaż, kolego zaczyna to śmierdzieć na kilometr

Nie cisne, tylko irytuje mnie, że ktoś nazywa mnie oszustem, choć nic ode mnie nie kupił.
Zresztą nie powiedziałem, że niszę sprzedam każdemu, kto tylko wyrazi chęć zakupu. Myślę, że wiecie co mam na myśli.

Mała rada :> Poczekajcie na recenzję @Ciamciaja oraz @mr. nobody, dobrze ?


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - uslugiprzeznet - 30-08-2013 17:19

(30-08-2013 17:13)hertia napisał(a):  No wiesz ja ostatnio kupiłem poradnik z serii też że "nisza ma potencjał" + pomoc od autora tematu no i się kompletnie przejechałemSad Tylko zauważ że jak pisał ktoś na początku ostatnio pojawiły się stada oszustów w dziale sprzedaży a twoje zachowanie sprawa że inni użytkownicy mogą cię potraktować jak szemranego sprzedawce co ci zaszkodzi oddanie recenzji tutorowi...raczej pomoże w sprzedaży!

Też tak sądzę - przemawiam Ci do rozsądku. Nic Ci nie zaszkodzi oddać tego tutorowi . Co Ty myślisz że On/Oni nie mają lepszych strategi zarabiania? Oni mają tylko potwierdzić autentyczność i wypowiedzieć się czy ten poradnik w ogóle jest wart uwagi. Po to jest forum i po to są zatrudnieni tutorzy aby pomagali innym i bez ich opini daleko jako sprzedawca nie zajdziesz.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - surfer0700 - 30-08-2013 17:21

(30-08-2013 17:17)Filox napisał(a):  Nie cisne, tylko irytuje mnie, że ktoś nazywa mnie oszustem, choć nic ode mnie nie kupił.
Zresztą nie powiedziałem, że niszę sprzedam każdemu, kto tylko wyrazi chęć zakupu. Myślę, że wiecie co mam na myśli.

Mała rada :> Poczekajcie na recenzję @Ciamciaja oraz @mr. nobody, dobrze ?


A mnie irytuje jak ktoś sprzedaje nie swój poradnik, a po wyjściu sprawy na jaw nie raczy nawet napisać głupiego przepraszam.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - marcel_kk - 30-08-2013 17:24

Upór autora tematu ewidentnie wskazuje że ma coś do ukrycia.
Moderatorowi proponuje zamknąć temat, bo zrobiła się z tego
pseudo reklama i mniej doświadczeni użytkownicy mogą paść ofiarą własnej naiwności.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 17:26

@up
Wspomniałęm, że z treści zawartej w necie. Stworzyłem poradnik, zebrałem całość w kupę i przetłumaczyłem. Ludzie tak własnie tworzą poradniki, ale wy od razu atak. Za co mam przepraszam ? Że próbowałem sprzedac swój czas, który poświęciłem na szukanie pomysłu, przetłumaczenie go i stworzenie z niego poradnika ?


edit surfer0700:

Uważaj żeby ktoś nie zaczął zarabiać na tłumaczeniu twoich poradników...
Temat zamykam.


[SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - surfer0700 - 30-08-2013 17:27

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.