Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. (/Temat-SPRZEDAM-Zarabiaj-do-400-zl-miesiecznie-na-Allegro-nisza-pomoc-75510)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - surfer0700 - 30-08-2013 16:36

(30-08-2013 16:29)hertia napisał(a):  Filox a ostatnio nie próbowałeś sprzedawać na tym forum poradnika o pewnej metodzie ppa(którą znalazłeś na zagranicznym forum) tak mi się przypomniało chyba dostałeś za tamten temat warna?

Więc recenzja była by pomocnaSmile

Masz stu procentową rację.
Link do tematu:
http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Latwe-zarabianie-na-PPA-PPD-74130

Brak jakichkolwiek przeprosin, wyjaśnień, czegokolwiek...
Oby tym razem nie było podobnie.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Qwik - 30-08-2013 16:40

Uuu to kolega już spalony.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 16:51

@up
Poczekaj na recenzję @mr. nobody oraz Ciamciaja. Zresztą widze na tym forum, każdy ma taki zwyczaj hejtowania, gdy tylko widzi, ze ktoś się próbuje wybić z dobrym pomysłem. Wrzucę dzisiaj/jutro recenzję.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - uslugiprzeznet - 30-08-2013 16:57

(30-08-2013 16:36)surfer0700 napisał(a):  
(30-08-2013 16:29)hertia napisał(a):  Filox a ostatnio nie próbowałeś sprzedawać na tym forum poradnika o pewnej metodzie ppa(którą znalazłeś na zagranicznym forum) tak mi się przypomniało chyba dostałeś za tamten temat warna?

Więc recenzja była by pomocnaSmile

Masz stu procentową rację.
Link do tematu:
http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Latwe-zarabianie-na-PPA-PPD-74130

Brak jakichkolwiek przeprosin, wyjaśnień, czegokolwiek...
Oby tym razem nie było podobnie.

FILOX, A tego to już nie łaska wytłumaczyć? Nie na rękę Ci to?


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - surfer0700 - 30-08-2013 16:59

(30-08-2013 16:51)Filox napisał(a):  @up
Poczekaj na recenzję @mr. nobody oraz Ciamciaja. Zresztą widze na tym forum, każdy ma taki zwyczaj hejtowania, gdy tylko widzi, ze ktoś się próbuje wybić z dobrym pomysłem. Wrzucę dzisiaj/jutro recenzję.

Hejtujemy tylko krętaczy i oszustów, a patrząc na Twój poprzedni temat (http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Latwe-zarabianie-na-PPA-PPD-74130) Ty idealnie się kwafilikujesz do tej grupy.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - dvt - 30-08-2013 17:01

Surfer, poszło PW.

Filox, mogłeś uprzedzić potencjalnych kupujących, że, aby zarobić te 400zł miesięcznie to tą DG trzeba będzie mieć.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - uslugiprzeznet - 30-08-2013 17:03

Tak jest Smile ... Czekamy na wyjaśnienia.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - cpr - 30-08-2013 17:04

śmiać się chce beka


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 17:05

(30-08-2013 16:57)uslugiprzeznet napisał(a):  
(30-08-2013 16:36)surfer0700 napisał(a):  
(30-08-2013 16:29)hertia napisał(a):  Filox a ostatnio nie próbowałeś sprzedawać na tym forum poradnika o pewnej metodzie ppa(którą znalazłeś na zagranicznym forum) tak mi się przypomniało chyba dostałeś za tamten temat warna?

Więc recenzja była by pomocnaSmile

Masz stu procentową rację.
Link do tematu:
http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Latwe-zarabianie-na-PPA-PPD-74130

Brak jakichkolwiek przeprosin, wyjaśnień, czegokolwiek...
Oby tym razem nie było podobnie.

FILOX, A tego to już nie łaska wytłumaczyć? Nie na rękę Ci to?

Co mam tłumaczyć ? Nikt nie kupuję poradnika bez recenzji, nie mam zamiaru (nie miałem) nikomu dawać do recenzji więc... ?

@up
Nie trzeb mieć DG by tyle zarabiać, na jednej aukcji zarabiasz średnio 150 zł.. a to już od Ciebie zależy ile aukcji wystawisz. Wybacz, ale na KAŻDĄ sprzedaz ciągłą należy mieć DG, nawet jak sprzedajesz np. torebki czy coś.

Zreszta nisza ma potencjał, sprzedaję niszę + pomoc (jak stworzy aukcję itp), kto będzie chciał jak @mr. nobody zakupi. Pragnę zauważyć, że robicie niepotrzebny offtop w wątku.

Nie zrozumnie mnie źle, ale jakoś zbytnio nie obchodzą mnie wasze posty. Nie jesteście moimi klientami, ktoś zakupi poradnik. Wtedy udzielam fachowej pomocy, mam indywidualne podejście. Tak więc prośba do "pr0 earnerów", skoro nie kupiliście poradnika to się nie udzielajcie.

Połowa komentujących dopiero co zaczyna pewnie zarobki, ale wielce earnerzy, którzy mają dużo do powiedzenia.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - marcel_kk - 30-08-2013 17:13

(30-08-2013 09:48)Filox napisał(a):  Ja mam i tak duże zyski z tej niszy, więc... Sprzedaż jej to taki "dodatek", nie mam strasznego parcia na sprzedaż.

Zaczynasz zaprzeczać sam sobie, ciśniesz z ta sprzedażą na siłe,
choć twierdzisz, że nie naciskasz na sprzedaż, kolego zaczyna to śmierdzieć na kilometr