Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. (/Temat-SPRZEDAM-Zarabiaj-do-400-zl-miesiecznie-na-Allegro-nisza-pomoc-75510)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - mr. nobody - 30-08-2013 13:02

Trochę się Wam dziwię. Smile 20 zł to dla mnie żadna kwota, dlatego zaryzykowałem. Nie jestem jakimś mega doświadczonym użytkownikiem, ale nie jestem też żadnym "klonem" albo "multi" i nie mam interesu w tym, żeby komuś niepotrzebnie słodzić.

Wydałem 20 zł, dowiedziałem się co to za sposób, a teraz konstruuję na Allegro ofertę przy pomocy Filoxa. Póki co jest OK, ale żadnej "recenzji" nie napiszę, dopóki nie skończymy.

A dziwię się Wam, bo najeżdżacie stadnie na kolesia, bo nie chce oddać za darmo swojego sposobu. Ja go trochę rozumiem mimo wszystko i piszę to świadom tego, że teraz na mnie może spaść "gniew boży". Ale to świadczy nie o mnie i nie o nim. Niech każdy korzysta ze swojego rozumu. Smile

Pozdrawiam!


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - marcel_kk - 30-08-2013 13:50

@mr.nobody, nie dziw się, w ostatnim tygodniu to forum
odoiera dzielnie ataki stad gimbo oszustów, większość kantuje na przelewach,
udaje że sprzedaje doładowania i poradniki, ostrożności nigdy za wiele.
A to, że dla Ciebie 20 zł jest mała kwota to mało istotne, każdy chroni siebie
i swoje pieniążki aby nie zostać oszukanym.
Nie ma konkretnej recenzji to równoznaczne jest kupowaniem kota w worku.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 13:59

@mr.nobody, zapewne doda wieczorem recenzję, myślę, że to już nie będzie taki "kot w worku".


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - uslugiprzeznet - 30-08-2013 13:59

(30-08-2013 13:50)marcel_kk napisał(a):  @mr.nobody, nie dziw się, w ostatnim tygodniu to forum
odoiera dzielnie ataki stad gimbo oszustów, większość kantuje na przelewach,
udaje że sprzedaje doładowania i poradniki, ostrożności nigdy za wiele.
A to, że dla Ciebie 20 zł jest mała kwota to mało istotne, każdy chroni siebie
i swoje pieniążki aby nie zostać oszukanym.
Nie ma konkretnej recenzji to równoznaczne jest kupowaniem kota w worku.

Jestem dokładnie tego samego zdania , ale cóż - skończmy ten Offtopic i pozwólmy Filoxowi zarabiać Smile


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - mr. nobody - 30-08-2013 13:59

Marcel - rozumiem. Smile Ale trochę mniej agresywności i wydaje mi się, że atmosfera będzie o wiele milsza.

Obiecuję, że napiszę konkretną recenzję jak tylko będę w stanie coś mądrego napisać.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 14:03

Co do mojego zarabiania.. Sprzedaję nisze, ponieważ na jakiś czas robię przerwę z Allegro, wracam do PPA i zabieram się za fb. Niech mi się tylko aukcję skończą Smile


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - dvt - 30-08-2013 15:43

trzeba inwestować?
Wydaję mi się, że wiem, co to jest i według mnie bardzo ciężko się wybić.

Poza tym chyba wymagana jest DG, czyż nie?


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 16:19

Według Ciebie, ja sprzedaję sposób jak się wybić właśnie. Co do DG, zależy. Jeżeli sprzedajesz ciągle to tak, (jak każdy towar na Allegro), możesz robić przerwy i odprowadzać tylko podatek. (ja akurat korzystam z DG)


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - hertia - 30-08-2013 16:29

Filox a ostatnio nie próbowałeś sprzedawać na tym forum poradnika o pewnej metodzie ppa(którą znalazłeś na zagranicznym forum) tak mi się przypomniało chyba dostałeś za tamten temat warna?

Więc recenzja była by pomocnaSmile


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - diabloo07 - 30-08-2013 16:36

Filox, na Twoim miejscu dałbym niszę do recenzji surferowi - on i tak na 100% ją zna, więc nic nie dostanie za darmo + ma spore doświadczenie w sprzedaży na Allegro i na pewno jego recenzja zachęci sporo osób.