Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. (/Temat-SPRZEDAM-Zarabiaj-do-400-zl-miesiecznie-na-Allegro-nisza-pomoc-75510)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - mr. nobody - 30-08-2013 10:31

//Offtop//

Ile osób jeszcze napisze "oddaj to do recenzji"? ;p Chyba wystarczy raz.

//Offtop//


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - nitram - 30-08-2013 10:34

Jeśli sie ktoś zdecyduje to proszę pamiętać o tym:
*pomoc - jak stworzyć odpowiednią aukcję, by to od NAS kupowali, ale by klient nie mógł się do niczego doczepić (odpowiedni regulamin)
To brzmi jakbyś sprzedawał morskie powietrze w słoiku albo piasek po którym chodził justin biber.

Na tym forum nie tolerujemy oszukiwania ludzi, jeśli moderator tego działu stwierdzi że treść zawarta w Twoim poradniku może opierać się na oszukiwaniu temat zostanie zamknięty.

Temat został zgłoszony.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - surfer0700 - 30-08-2013 10:57

(30-08-2013 09:38)Filox napisał(a):  Do recenzji nie mam zamiaru oddawać, ponieważ dlaczego w sumie tutor ma za darmo dostawać móją nisze ?

Tutor nie będzie za to płacił, a bez recenzji nie sprzedaż wielu sztuk, o ile w ogóle coś sprzedaż.
A skoro nie zależy Ci na sprzedaży, bo dalej w ten sposób zarabiasz, to może od razu zamknę temat?

W razie czego pamiętaj o:
[Obrazek: postbit_report.gif]



offtop: To zdanie, które zacytowałem, na pewno sobie zapamiętam Smile


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 11:37

(30-08-2013 10:34)nitram napisał(a):  Jeśli sie ktoś zdecyduje to proszę pamiętać o tym:
*pomoc - jak stworzyć odpowiednią aukcję, by to od NAS kupowali, ale by klient nie mógł się do niczego doczepić (odpowiedni regulamin)
To brzmi jakbyś sprzedawał morskie powietrze w słoiku albo piasek po którym chodził justin biber.

Na tym forum nie tolerujemy oszukiwania ludzi, jeśli moderator tego działu stwierdzi że treść zawarta w Twoim poradniku może opierać się na oszukiwaniu temat zostanie zamknięty.

Temat został zgłoszony.

Gdybym oszukiwał ludzi, to Allegro raczej by mi dawno skasowało aukcje ? Chodzi o to by, nie wprowadzać własnie klienta w błąd, dlatego dostaję same pozytywny a nie NEGATYWY, ponieważ uświadamiam ludziom co kupują i później nikt nie ma pretensji, a nawet służę pomocą.

Kto będzie zainteresowany, na pewno zakupi. Dowody moich zarobków przedstawiłem :> Chętni pisać pw bądź GG.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - marcel_kk - 30-08-2013 11:42

Twoje dowody to moga przekonać tylko naiwnych.
Bez recenzji nikt kota w worku nie kupi.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Qwik - 30-08-2013 11:47

Jak nie chce oddać do recenzji to nie!Nie ma sensu mu spamować.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - marcel_kk - 30-08-2013 12:40

Zamknąć temat i na tyle czarowania.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - Filox - 30-08-2013 12:42

@up
Czy jest napisane, że recenzja moderatora/tutora jest wymagana by sprzedawać niszę/poradnik ? Zresztą już jedną szt sprzedałem, więc.. spokojnie mogę dodać recenzję.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - marcel_kk - 30-08-2013 12:45

Sam sobie chcesz dodać recenzję ? Ciekawy sposób na wzbudzenie zaufania.
Na razie to kto ma choc odrobine rozumu to nie kupi czegoś mało wiarygodnego,
przyswój ta wiedze, bo notorycznie naciskasz na zakup a to nie wróży nic dobrego.


RE: [SPRZEDAM] Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro, nisza + pomoc. - uslugiprzeznet - 30-08-2013 12:53

(30-08-2013 12:42)Filox napisał(a):  @up
Czy jest napisane, że recenzja moderatora/tutora jest wymagana by sprzedawać niszę/poradnik ? Zresztą już jedną szt sprzedałem, więc.. spokojnie mogę dodać recenzję.

Co innego gdy namówisz tego "niby" klienta na to by wystawił swoją opinię w tym temacie. I radzę by nie był to user zarejestrowany 30 sierpnia 2013 z jednym postemUndecided