Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
refs4u.com - zdobywanie poleconych do dowolnego programu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: refs4u.com - zdobywanie poleconych do dowolnego programu (/Temat-refs4u-com-zdobywanie-poleconych-do-dowolnego-programu-75501)

Strony: 1 2


refs4u.com - zdobywanie poleconych do dowolnego programu - macgre - 30-08-2013 03:48

Witam
Jak wiemy zarabianie w większości programów wiąże się z poszukiwaniem metod na zdobycie bezpośrednich poleconych. Ostatnio powstał nowy serwis typu referral exchange - refs4u.com. Dzięki niemu możemy za free pozyskać poleconych do dowolnych programów.


[Obrazek: v6px.jpg]

Działa na prostej zasadzie :

Zdobywamy kredyty (sposoby wymieniam poniżej) , a w zamian z nie oferujemy zapis do naszych programów określając warunki na których ktoś ma się zapisać (np aktywność przez 30 dni itp.)
Im wyższą stawkę zaoferujemy za zapis tym szybciej ktoś się u nas zapisze ponieważ otrzymane kredyty wykorzysta na promocję swoich stron.


Sposoby zbierania kredytów:
  • klikanie w linki / nawet 50 credits za link
  • codzienne logowanie / 10 credits
  • polecanie / 100 - 250 credits za bezpośredniego poleconego
    Edit 31.08 : Zapomniałem dodać że zdobywamy kredyty także na 10 poziomach w dół. 6% od każdego przypływu kredytów w naszej downline.
  • zapisy do programów innych userów/ są oferty za nawet 250 000 credits


Kredyty można tez oczywiście kupić lub otrzymywać jako członek Golden. Koszt upgrade to na chwilę obecną:

$2.99 - przy zakupie na 1 miesiąc
$6.99 - 3 miesiące
$11.99 - 6 miesięcy
$18.99 - 1 rok + miesiąc gratis

Na tą chwilę bardziej opłaca się upgrade niż kupno kredytów bo za $2.99 mamy ich aż 5000. Poza tym są też inne przywileje takie jak np:


[Obrazek: hnn6.jpg]
(wszytkie się nie mieszcza na jednej stronie)


Przy zapisie dostajemy 1$ bonusu który możeny wykorzystać na kupno kredytów lub upgrade.
Testuję ten serwis z kontem Golden na miesiąc na razie. Jeśli ktoś z Was także chciałby go wypróbować to zapraszam do rejestracji z mojego linku:

http://www.refs4u.com/?ref=gmacprofit

Czysty: http://www.refs4u.com


Pozdrawiam


RE: refs4u.com - nakyplaygames - 30-08-2013 11:16

Zobacze Tongue


RE: refs4u.com - Eximo - 30-08-2013 15:45

Z tego co widzę nie mogę jako zwykły member dać rejestracji z refa, tylko klikanie w link tak ??
@edit
Już znalazłem Smile


RE: refs4u.com - v3XeR - 30-08-2013 17:26

Super na pewno skorzystam Big Grin


RE: refs4u.com - uslugiprzeznet - 30-08-2013 17:40

Zajrzę tam w weekend. Dziękuję - reput poleciał :O


RE: refs4u.com - macgre - 30-08-2013 20:24

Dzięki serdeczne za zapisy! Mam nadzieję, że nam posłuży do zwiększenia profitów czego Wam i sobie również życzę

Pozdrawiam!
Grzegorz


RE: refs4u.com - Eximo - 30-08-2013 22:15

Pytanie do autora, mając gold membera $ dostaje się za oglądanie stron czy rejestracje z linków ?


RE: refs4u.com - macgre - 31-08-2013 21:44

@Eximo, na koncie Golden są trzy metody na $$$ :

- jeśli nasz bezpośredni polecony też wykupi upgrade / 10%
- jeśli nasz bezpośredni polecony dokona zakupu kredytów/ 10%
- jeśli sami zapiszemy się do jakiegoś programu poprzez refs4u ( 0.06$ za zapis) lub jeśli nasz bezpośredni polecony to zrobi ( 0.03$ za zapis)

Reasumując, r4u jest programem raczej do zdobywania poleconych niż do zarabiania bezpośrednio w nim.


RE: refs4u.com - zdobywanie poleconych do dowolnego programu - macgre - 31-08-2013 22:07

Dodam że słusznie dostałem punkciki za temat niezgodny z regulaminem (bez czystego lina) smutny
Bez złych zamiarów, zobaczcie tylko o której godzinie pisałem ten temat Smile
Poprawione.


RE: refs4u.com - zdobywanie poleconych do dowolnego programu - Eximo - 31-08-2013 23:27

Dzięki za odpowiedź. Dałem niby 2k za rejestracje i coś cieńko w 3 dni nic nie wpadło albo jakiegoś mam pecha ale nie wiem ;(