Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xeno92 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Xeno92 (/Temat-Xeno92-75497)



Xeno92 - draksone - 29-08-2013 22:48

Chciałbym was przestrzec przed użytkownikiem xeno92.Robie ten temat,ponieważ po dodaniu o nim opinii w profilu,wyłączył opcje dodawania komentarzy.No więc piszę tutaj ponieważ:
Jakieś 3-4 tygodnie temu kupiłem od niego poradnik za 60 zł,super extra metoda zarabiania,nisza niewyczerpywalna,gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.Już wtedy kontakt z nim był słaby,namawiał mnie również do dokupienia dodatkowych materiałów(filmiku który szukał ponoć 2 lata,wszystkie teksty i jakieś inne materiały które zgromadził i strone).Cena tych dodatków:50 zł. Wykonałem przelew,dostał kasiore,wysłał mi tylko filmik i przez tydzień czasu można powiedzieć,że zaginął.Kilka bezużytecznych odpisów,typu:a zapłaciłeś mi już ? Co to miało być to podeśle? Po 2 tygodniach byłem już tak wnerwiony,że kazałem mu oddać przynajmniej połowę pieniędzy,bo nie miałem ani strony ani materiałów.Wtedy wymyślił sobie,że za strone muszę mu jeszcze zapłacić jakies 4 zł,a tych materiałów to chyba wgl. nie miał bo nic o nich nie wspominał.Jakby tego było mało nisza się już praktycznie wypaliła...
Nie polecam żadnych transakcji z tym człowiekiem i było by miło jakby oddał pieniądze ludziom których oszukiwał i dostał bana Heart


RE: Xeno92 - Zły_Szeląg - 29-08-2013 23:05

Ostatnio straszna nagonka na Xeno Big Grin Nie przeczę, że mogłeś zostać oszukany, jednak dla równowagi dodam opinię pozytywną.

Może nie jestem do końca obiektywny, bo robiłem z nim kilka interesów i wszystko było ok. Xeno działa swoimi metodami, jedni to akceptują, inni nie, jednak jeśli chodzi o pieniądze zawsze wszystko było w najlepszym porządku, a była to kwota 3 krotnie wyższa od Twojej, wpłacona z góry Big Grin


RE: Xeno92 - surfer0700 - 29-08-2013 23:08

Xeno ma bana. Jest oszustem i krętaczem. Poza tym kradł fanpage i sprzedawał je tutaj.
Dziękujemy za założenie tematu, już wcześniej czytałem komentarze na jego profilu w związku z oszukaniem Ciebie. Dostał bana, tyle mogliśmy zrobić. Zawsze możesz iść na policję.


RE: Xeno92 - Dennisek78 - 29-08-2013 23:43

Mi chciał dać konto gold w lol'u ehhh :/


RE: Xeno92 - salach - 31-08-2013 19:14

Potwierdzam, że xeno92 to szachraj i oszust w jednym. Nie wywiązujący się z umowy, sprzedający jakąś totalną lipę człowiek. Do tego gówniany kontakt i mamienie oraz naciąganie na kolejną kasę z jego strony. Zupełne zero pomocy, honoru i wszystkiego innego, a o zwrocie, który to niby gwarantował już można bankowo zapomnieć i włożyć między bajki. Na prawdę można stracić cierpliwość do typa, prosząc go o to, za co się zapłaciło. Dobrze, iż wyhaczył w końcu bana i nie będzie więcej nikogo robić w bambuko.
W skrócie dobrze się stało i nie polecam gościa!


RE: Xeno92 - damianlod - 31-08-2013 19:31

jezeli ukradl imi 4 fp, to co moge z tym zrobic? juz je oczywiscie sprzedal na forum. mozecie mi cos poradzic w takiej sytuacji?


RE: Xeno92 - szyszka_kol - 01-09-2013 22:46

(31-08-2013 19:31)damianlod napisał(a):  jezeli ukradl imi 4 fp, to co moge z tym zrobic? juz je oczywiscie sprzedal na forum. mozecie mi cos poradzic w takiej sytuacji?

nastepnym razem poradze ci zebys uwazal na takich frajerow Smile


RE: Xeno92 - hertia - 02-09-2013 04:44

Darkoson ja też kupiłem ten poradnik ale nie korzystałem z tej metody bo dla mnie było to trochę
nie moralne chociaż i tak się oszukiwało zboczeńców;[ On podobnież dzięki tej metodzie zarobił 50tys w 2lata już samo to powinno być przestrogą ale jestem naiwny i głupi chociaż Xeno udało się oszukać całe forum;p (ja mu nawet pozytywną ocenę w dziale handlu wystawiłem ale kontakt z nim był dobry przynajmniej u mnie) nauczka na przyszłość.