Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Windows XP nie chce sie wlaczyc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Windows XP nie chce sie wlaczyc (/Temat-Windows-XP-nie-chce-sie-wlaczyc-75495)

Strony: 1 2


Windows XP nie chce sie wlaczyc - Boonys - 29-08-2013 22:22

Mam problem, ostatnio instalowalem gre i wyskoczyl blue screen. Niby okej, ale jak nastepnym razrm wlaczylem komputer, to windows nie chcial sie zaladowac. Staje w trakcie ladowania windowsa i wyskakuje error. Co zrobic oprocz formatu? Ostatnie dzialajace ustawienia nic nie daja, tryb awaryjny tez.
Licze na wasza pomoc, pisane z telefonu.


RE: Windows XP nie chce sie wlaczyc - Bolt - 29-08-2013 22:26

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że nic cię nie uchroni od formatu


Odp: Windows XP nie chce sie wlaczyc - Mafiozo19990 - 29-08-2013 22:27

Hm, a spróbuj otworzyć skrzynkę i wykręcić na kilka minut karte graficzną i ją trochę wyczyścić.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


RE: Windows XP nie chce sie wlaczyc - Boonys - 29-08-2013 23:02

Odkrecilem, wyczyscilem i nic. Jakies inne pomysly?


RE: Windows XP nie chce sie wlaczyc - surfer0700 - 29-08-2013 23:05

Jaki komunikat dokładnie się wyświetla?


RE: Windows XP nie chce sie wlaczyc - Boonys - 29-08-2013 23:44

Nie dam rady zobaczyc bo komp bardzo szybko sie resetuje a nigdy z break nie zdaze.


Odp: Windows XP nie chce sie wlaczyc - Fractal - 30-08-2013 07:10

Odpal chkdsk z poziomu konsoli korzystając z płyty instalacyjnej Windowsa. Miałem już tak kilka razy i zawsze pomagało. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to poszukaj instrukcji w Internecie.

Wysłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk 2


RE: Windows XP nie chce sie wlaczyc - Boonys - 30-08-2013 10:32

Bede musial formatowac, i tutaj moje pytanie poniewaz nie mam cd romu. Bede musial bootowac z pendraka, a nigdy tego nie robilem. Mam na niego skopiowac obraz iso czy juz wypakowana instalke windowsa. I jeszcze jedna sprawa, ktora opcje bootowania wybrac: Floppy, LS120, ZIP, USB FDD, USB ZIP, USB CDROM, USB HDD czy Legacy Lan? Jest yo moje pierwsze bootowanie z pendraka tak wiec przepraszam za glupie pytania


RE: Windows XP nie chce sie wlaczyc - cpr - 30-08-2013 11:18

Wybierz USB FDD.

Na pena nie wrzucasz ani iso ani plików windowsa bezpośrednio.
Musisz zrobiś bootowalngo pena.


RE: Windows XP nie chce sie wlaczyc - hertia - 30-08-2013 14:10

Windows xp pro sp3 też jest narażony na bluescreen? bo w przeszłości na win xp home miałem ich chyba 7;o