Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odrzucenie domeny od AZ.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Odrzucenie domeny od AZ.pl (/Temat-Odrzucenie-domeny-od-AZ-pl-75457)



Odrzucenie domeny od AZ.pl - klavius - 29-08-2013 10:49

Witam Serdecznie,

Wczoraj zarejestrowałem sobie domenke coś w stylu "centerhack", jak się okazało dzisiaj dostałem maila z treścią:

Cytat:Dzień dobry,

uprzejmie informuję, iż otrzymaliśmy zamówienie na rejestrację domeny nazwastrony.pl, w promocji za 0 zł.
Rejestracja domeny została odrzucona z powodu nazwy domeny zgłoszonej w zamówieniu.


Z poważaniem
Dział Domen AZ.pl, [email protected].

Powiem tak pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło bo , mam juz u nich 5 domen podobnych i każda dobrze prosperuje. Ktoś miał już coś takiego? czy to może po tej grubszej Aferze również i dostawcy domen maja problemy?


RE: Odrzucenie domeny od AZ.pl - kompik - 29-08-2013 11:23

Niektóre serwisy odrzucają już nazwy z "hack" więc spróbuj jakąś inną nazwę Wink Mimo, że mam bloga z "hack" w nazwie, teraz bym jednak szedł w innym kierunku.