Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! (/Temat-Chcesz-zarabiac-na-ShareBay-zarabiaj-z-WCISNIETYM-SHIFTEM-75450)



Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - shift - 28-08-2013 23:40

[Obrazek: ac9bat.jpg]


Jeżeli nie miałeś styczności z PPA, bądź miałeś styczność a chcesz doszkolić swoją wiedzę aby zarabiać zielone dolary to nadszedł właśnie odpowiedni moment. Wystarczy skontaktować się zemną i rozpocząć współpracę, a zielone dolary będę odwiedzać Cię jeszcze częściej niż zawsze.

Oferuję:

Pomoc ogólna:
- Pomoc w tworzeniu blogów na blogspot.com oraz blogów z silnikiem WordPress,
- Pomoc w konfigurowaniu bloga oraz dopasowaniu odpowiedniego szablonu,
- Pomoc w zainstalowaniu odpowiednich wtyczek do WordPress*
- Pomoc w poprawnym pisaniu postów pod SEO,
- Pomoc w dobraniu odpowiednich tagów,
- Pomoc w szukaniu nisz,
- Pomoc w pozycjonowaniu i promowaniu bloga w Google.


Dodatkowe pomoce:
- Pomoc w pozycjonowaniu filmików na YouTube (dobranie odpowiedniego tytułu, opisu i tagów),
- Metoda promowania nisz za pomocą Facebooka,
- Pomoc w promowaniu blogów z jedną niszą.

Pomoce programistyczne:

- Każdy programik, który ułatwi pracę na PPA zostanie dla moich refów udostępniony za darmo po spełnieniu wymogów, które opiszę niebawem.

Wymagam:
- Rejestracji z mojego reflinka,
- Pracowitości,
- Kreatywności,
- Pracy.


Także możesz odwiedzić mój blog dla poleconych: http://shift.sharebay.pl/

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę zemną wystarczy skontaktować się zemną drogą email'ową: [email protected]

Dowody wypłat znajdują się na blogu.

Dziękuję za uwagę i poświęcony czas oraz pozdrawiam!

SHIFT


RE: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - kuba48 - 29-08-2013 00:19

1. Dlaczego używasz nowego konta na tym forum a nie starego - minister1234 ?
2. Nie opisałeś swoich doświadczeń z PPA.


RE: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - surfer0700 - 11-09-2013 11:33

@up

Właśnie chciałem go o to samo zapytać. Jerk


Nie wiesz że multikonta są zabronione?


RE: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - Kiljan - 11-09-2013 15:43

Hmm koleś który włamywał się na blogi jest teraz mentorem? Co się dzieje z tym światem...


RE: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - Qwik - 11-09-2013 15:48

Dowód zarobków?


RE: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - Karczu - 11-09-2013 15:55

Kiljan, ja nie wiem nic o żadnych włamaniach. Ale nikogo też nie bronię, bo włamania na blogi są niedopuszczalne. Jeśli Shift chce być Mentorem, to może nim być tak jak każdy inny - to nie nasz oficjalny Mentor. A subdomenę polską dostał tak jak w sumie każdy, kto chce/chciał pomagać w zarabianiu na SB. Z reguły wystarczy wymienić kilka wiadomości ze mną.

Natomiast lista oficjalnych Mentorów SB jest tutaj: http://sharebay.pl/mentorzy-sharebay-net/ i do niej zawsze odsyłam, tak jak do naszego bloga po pewne informacje.


RE: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - Qwik - 11-09-2013 16:14

Według mnie jeśli nie jest oficjalnym mentorem to nie powinien mieć wszędzie powklejane loga sharebay ponieważ bardzo łatwo pomylić się z oficjalnymi mentorami.Ta domena też wprowadza w błąd.


RE: Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - surfer0700 - 11-09-2013 16:16

Zgadzam się z Qwikiem.
Nawet nie wiedziałem że rozzerkr jest OFICJALNYM mentorem.
No ale w sumie po tym:
http://zarabiam.com/Temat-Sklep-Uploaduj-com-Sklep-Kazdego-Uploadujacego-i-Pobierajacego-65921?pid=698843#pid698843

to już mnie nie interesuje.


Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM! - Coristo - 11-09-2013 16:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.