Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z Logowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Problemy z Logowaniem (/Temat-Problemy-z-Logowaniem-75445)



Problemy z Logowaniem - DeI - 28-08-2013 22:35

Witam zarejestrowałem sobie konto na AstroCashu. Wysłałem jedną paczkę i w pewnym momencie wbiłem w zakładke files i zaczeło mi wywalać do strony głównej AC. Logowanie się ponownie nie dało rady bo za każdym razem mi wywalało do strony głównej. I nie jest to wina wpisywania źle hasła o niee. Poprosiłem w tym serwisie o nowe hasło zalogowałem się z tym nowym hasłem i udało mi się zobaczyć panel użytkownika ale po kliknięciu zakładki files gehenna znowu się zaczeła. Taki sam problem mam na FC. Czyszczenie całej historii włącznie z ciasteczkami nie dało rady

Korzystam z Mozilli Firefox Wersja 23.0.1. System Operacyjny Windows XP. Nie mam stałego połączenia odbieram internet z jakiejś restauracji mają tam piękną szybkość wysyłania 1,2MB/s.

Będę wdzięczny za info bo nie jestem pewien czy SC jest dobrym serwisem PPA pod względem zarobku

Pozdrawiam


RE: Problemy z Logowaniem - kompik - 28-08-2013 23:24

(28-08-2013 22:35)DeI napisał(a):  Nie mam stałego połączenia odbieram internet z jakiejś restauracji mają tam piękną szybkość wysyłania 1,2MB/s.

Jak dla mnie to właśnie ten internet z jakiejś restauracji może być winowajcą Wink Często na hotspotach są różne blokady, pewnie dlatego Cię wywala.


RE: Problemy z Logowaniem - DeI - 28-08-2013 23:41

Cholera ta prędkość wysyłania jest zbyt piękna żeby była realna zazwyczaj miałem 100-200kbit/s wysyłania. Przynajmniej na SC się nie prują na ten internet Smile


RE: Problemy z Logowaniem - kompik - 28-08-2013 23:57

A jak wygląda sytuacja z uploadem na zwykłe hostingi plików ? Próbowałeś rejestrować się i upać coś na rapidshare itp ?
Próbowałeś na innych przeglądarkach ? Pobierz chrome i sprawdź.


RE: Problemy z Logowaniem - DeI - 29-08-2013 08:39

Sprawdzałem na Operze i IE na zwykłego hostinga jeszcze nie próbowałem ponieważ jestem po przeprowadzce. Jednak na ShareCash takich problemów nie było. Sprawdzę Chrome


RE: Problemy z Logowaniem - klavius - 29-08-2013 10:58

Po pierwsze, do wszystkich tam up, 1,2megabitów czy megabajtów? to zasadnicza różnica. Dobra upload a pobieranie w jakiej jest wartości? Sprawdzałeś blokady? możliwość blokowania portów? logowałeś się przez proxy? Może twój dostawca od którego "pobierasz" internet założył pewne blokady webowe, sprawdź na 2 pc jak masz możliwość.


RE: Problemy z Logowaniem - DeI - 29-08-2013 20:01

Na Chromie nie działa

1,2MB/s to jest realna prędkość wysyłania dla mnie bajka. A prędkość pobierania to gdzieś 60-80 kbit/s średnio. Chociaż ran na JDownloaderze wyskoczyło mi 700kbit/s (internet z restauracji pewnie dlatego wartość pobierania taka mała). Wczoraj jak robiłem Speed Testa wykazało ponad 5MBIT wysyłania i około 1MBIT pobierania

Nie korzystam z proxy. Niestety nie mam drugiego komputera tutaj. Sprawdzałem jeszcze na innych dostępnych wi-fi a mianowicie tych miejskich tam prędkość pobierania to gdzieś odpowiednio 256kbit/s, 512kbit/s przy tym drugim co ciekawe większa też prędkość wysyłania niż pobierania ale to gdzieś 150kb/s realnej.

Wydaje mi się że jestem przez te wi-fi po prostu uziemiony. Gdy rejestrowałem konto na AC miałem dostępne stałe łącze i tam wszystko działało myślałem że to wina mojego komputera ale widzę że problemu nie rozwiążę. Dobrze że chociaż ten ShareCash działa chociaż w dziale forumowym z nim związanym nic się nie dzieje Sad

Pozdrawiam


RE: Problemy z Logowaniem - MixKosa - 29-08-2013 20:12

Zamów sobie Aero2 kup modem i po problemie a co do internetu z restauracji to przecież muszą się zabezpieczać tak? Big Grin


RE: Problemy z Logowaniem - DeI - 30-08-2013 12:19

512 kbit/s z tym Aero szału nie ma jakieś małe pliczki można wysyłać. Co jakiś czas najwyżej będę coś wysyłać jak będę miał dostęp do stałego łącza przekopiuje linki i u siebie dokończe proces budowania potęgi PPA. Z tym że nie sprawdzę wyników pracy Smile