Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Logowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Problem z Logowaniem (/Temat-Problem-z-Logowaniem-75444)



Problem z Logowaniem - DeI - 28-08-2013 22:31

Witam zarejestrowałem sobie konto na FireCash. Wysłałem dwa pliki i w pewnym momencie wbiłem w zakładke files i zaczeło mi wywalać do strony głównej logowanie się ponownie nie dało rady bo za każdym razem mi wywalało do strony głównej. I nie jest to wina wpisywania źle hasła o niee. Taki sam problem mam na AC. Czyszczenie całej historii włącznie z ciasteczkami nie dało rady

Korzystam z Mozilli Firefox Wersja 23.0.1. System Operacyjny Windows XP. Nie mam stałego połączenia odbieram internet z jakiejś restauracji mają tam piękną szybkość wysyłania 1,2MB/s.

Będę wdzięczny za info bo nie jestem pewien czy SC jest dobrym serwisem PPA pod względem zarobku

Pozdrawiam


RE: Problem z Logowaniem - Vister81 - 29-08-2013 08:27

Loguj się poprzez panel w lewym górnym rogu, nie poprzez zakładkę /login :]


BTW - podpinając się pod niezabezpieczone, publiczne WiFi życzę Ci szczęścia i powodzenia w przechowywaniu prywatnych danych Smile


RE: Problem z Logowaniem - DeI - 29-08-2013 20:02

Próbowałem ale i tak wywala do strony głównej.

Od 4-5 lat mam tradycje logowania się na cudze wi-fi i wbijania na biblioteczny internet nigdy się nic nie stało Smile

Pozdrawiam


RE: Problem z Logowaniem - surfer0700 - 29-08-2013 20:08

Raczej coś z internetem, skoro masz problem zalogowania tutaj i na Astro.


RE: Problem z Logowaniem - Cudziak - 30-08-2013 00:44

Ja również mam problem z logowaniem się do FC. Nie wchodziłem na swoje konto jakieś 4-5 miesięcy i logując się, pisze że login lub hasło jest nieprawdiłowe. Otóz jest prawidłowe, ponieważ wszystko jest zapisane w emailu. Co gorsza, klikając przycisk "zarejestruj się" wpisuję swój nick "Cudziak" i pisze że jest wolny. Tak jakby usunęli mi konto. O co chodzi? Tongue

@edit
Już wszystko zostało wyjaśnione! Smile