Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? (/Temat-Jak-wykorzystac-znajomych-na-Facebooku-75436)

Strony: 1 2


Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - pietruch78 - 28-08-2013 19:33

Witam!
Założyłem sobie kiedyś fake konto na fejsbuku i zaprosiłem 18 jakiś meneli, są to przypadkowe osoby, których nie znam.
Chciałbym się spytać jak ich wykorzystać , żeby zarobić na nich? Nie żeby namówić min. zarejestruj się z mojego ref linka.
Głównie są to dziewczyny, ale jeszcze do żadnej z nich nie pisałem, żeby wysłała mi swoje nagie fotki Jerk2
Mam też jakiś dwóch, łysych koxów , ale oni jeszcze oni mi wpie*dolą przez łącze internetowe. Xpokerface
Więc ponawiam pytanie, jak na nich zarobić?


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - Eximo - 28-08-2013 19:37

Najlepiej seksualnie Jerk2


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - pietruch78 - 28-08-2013 19:40

(28-08-2013 19:37)Eximo napisał(a):  Najlepiej seksualnie Jerk2

Taaaak, raczej zarobić chcę, od tego to jest red tube... Undecided


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - Eximo - 28-08-2013 19:46

Brazzers better xD Co do tematu coś muszą zrobić żebyś zysk miał jak pisałeś jakiś reflink albo cuś ewentualnie zbierz ich duzo i sprzedaj konta ale za duzo z tego nie wyciagniesz.


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - Lubie_kase - 28-08-2013 19:58

raczej jestem na 100% pewny,że nic z tym nie zrobisz Big Grin


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - pietruch78 - 28-08-2013 20:17

(28-08-2013 19:46)Eximo napisał(a):  Brazzers better xD Co do tematu coś muszą zrobić żebyś zysk miał jak pisałeś jakiś reflink albo cuś ewentualnie zbierz ich duzo i sprzedaj konta ale za duzo z tego nie wyciagniesz.

No wiem.. Raczej zrobię jak mówicie towarzyszu.

(28-08-2013 19:58)Lubie_kase napisał(a):  raczej jestem na 100% pewny,że nic z tym nie zrobisz Big Grin
Zdziwicie się, towarzyszu


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - Krytyk - 28-08-2013 22:15

Zbierz dużo i promuj swój fanpage.


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - v3XeR - 30-08-2013 17:52

Przy takiej ilości dużo nie zarobisz Big Grin
Chyba że do tych dziewczyn napiszesz że włamałeś się do ich kompa i masz ich foty nagie jak nie wyśle 5 zł to udostępnisz Lol


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - ciemnebiznesy - 30-08-2013 17:54

sprzedaj ich do burdelu w NiemczechJerk2


RE: Jak wykorzystać znajomych na Facebooku? - uslugiprzeznet - 30-08-2013 17:58

Z taką ilością nic nie wyciągniesz. Zrób konto fikcyjne (jakiś Chuck Norris czy inny superman) - zaproś z niego ze 100 osób ( w kilka dni a nie odrazu bo Ci konto zawiesi facebook) i w końcu znajomi znajomych będą Ciebie zapraszać a potem to fanpage jakieś itp. Smile