Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mini poradnik o zarabianiu na starterach (/Temat-Mini-poradnik-o-zarabianiu-na-starterach-75397)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Limitless - 29-08-2013 15:50

(29-08-2013 15:32)masterex2 napisał(a):  
(28-08-2013 12:40)Limitless napisał(a):  @edit przybliżone zarobki to około 20$ dziennie , przy praktycznie zerowym nakładzie pracy.


No cóż. Za 7 zł dostajemy nic nie warte parę linijek tekstu. Dodatkowo autor informuje nas,aby robić 1 oferta = 1 starter. Za każdą ofertę mamy ~1,35$. Niby fajnie bo przy 100 ofertach zarabiamy 135 $. Tylko autor zapomniał dodać,że praktycznie ofert nie zalicza i uzbieranie te 20$ dziennie graniczy z cudem. Ogólnie nie polecam bo szkoda marnować startery. Kupiłem tylko z ciekawości Smile W sumie czego spodziewać się za 7 zł.
Dlaczego nic nie warte? BO nie potrafisz nawet wykonać prostej czynności opisanej w poradniku?


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - masterex2 - 29-08-2013 15:56

Wyraziłem po prostu swoją opinię.Te 20$ dziennie może i dało się kiedyś zarobić ale niestety nie teraz i dobrze o tym wiesz.


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Limitless - 29-08-2013 16:01

Tak jak już pisałem 2tygodnie temu było wszystko ok ale skończyły się staretry , a pozatym spójrzcie na chacie chodźby na juliana wykonuje te oferty non-stop Smile


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - sacrifice - 29-08-2013 16:06

a mówiłem wam żebyście się domagali dowodów wypłat facepalm serwis o którym on mówi nie wypłaca polakom już od dwóch tygodni

druga sprawa to taka, że oferty o której on mówi także nie zalicza


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Limitless - 29-08-2013 16:15

@up z tobą nie będę dyskutował ponieważ wiem , że żyłeś z takich serwisów i aż ci dup*ko ściska gdy wiesz, że mogą zablokować polaków Wink


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - sacrifice - 29-08-2013 16:37

oczywiście, szczególnie, że żadnych ofert już nie zalicza trollu facepalm

i oddaj lepiej ludziom 7zł za swój gówniany poradnik na którym nic nie zarobią


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - AkaBaka - 29-08-2013 16:47

Miałem kupić, ale widzę, że to jakiś nie wypał...


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Albercik - 29-08-2013 16:48

nie wypłacają pajacu


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - zabajka - 29-08-2013 16:53

jak widzę zwykły naciągacz który chciał coś dorobić na nic niewartym poradniku do 2 wrzesnia by monetki coś miał by treserom piwo postawić by pod kościołem na rozpoczęciu roku już buźki nie obili

jednym słowem żenada facepalmfacepalmfacepalm


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - kafanoox - 29-08-2013 16:55

dobry jesteś Limitless zarabiasz 20$ "przy praktycznie zerowym nakładzie pracy" dziennie i od 2 tygodni nie kupiłeś starterów Smile
mogę zapłacić te 7zł jak mi podasz taki serwis gdzie wypłaty będę dostawał codziennie przez 1 tydzień.
ale jak tak nie będzie to oddasz mi 14zł ?