Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mini poradnik o zarabianiu na starterach (/Temat-Mini-poradnik-o-zarabianiu-na-starterach-75397)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - PETERILLUSION - 29-08-2013 09:25

A masz w zanadrzu inne serwisy bo jak wiadomo na jednym raczej sie dlugo nie pociagnie... I czy wiadomo mniej wiecej kiedy ukaze sie recenzja tutora?


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Limitless - 29-08-2013 12:21

Muszę wysłać do recezij yazirowi bo surfer0700 miał jakieś problemy.


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - PETERILLUSION - 29-08-2013 12:38

Yhym to tym bardziej poczekam na recenzje skoro byly jakies problemy a jak z tymi serwisami sa inne czy tylko ten jeden? BO sposob podziala tyly ile serwis bedzie wyplacal kase albo dopoki nas nie zlapia za bad fraudy


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Limitless - 29-08-2013 12:40

@up serwis działa już długo i zawsze wypłacał i te oferty polacy wykonywali praktycznie od początku jego trwania Wink Pozatym znam jeszcze jeden serwis , ale przy rejestracji na nim musisz podesłać dowód osobisty.


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - PETERILLUSION - 29-08-2013 12:49

Dlugo to znaczy ile? Ile potrzebuje starterow na 1 dzien zeby zrobic 20$?


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - Limitless - 29-08-2013 13:36

Chcesz dowiedzieć się wiecej to kup lub poczekaj na recenzję , nie będę odpowiadał na twoje irytujące mnie pytania.


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - PETERILLUSION - 29-08-2013 14:33

Gosciu chill out nikt Ci nie kaze na nie odpowiadac wiec sie nie spinaj tak, zawsze pytam sie w temacie to co chce wiedziec i nikt nie robi problemu.


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - duzypawel - 29-08-2013 14:39

to i ja zadam irytujące pytanieSmile

mając ok 20 starterów zarobię chociaż ze 100 zł?


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - masterex2 - 29-08-2013 15:32

(28-08-2013 12:40)Limitless napisał(a):  @edit przybliżone zarobki to około 20$ dziennie , przy praktycznie zerowym nakładzie pracy.


No cóż. Za 7 zł dostajemy nic nie warte parę linijek tekstu. Dodatkowo autor informuje nas,aby robić 1 oferta = 1 starter. Za każdą ofertę mamy ~1,35$. Niby fajnie bo przy 100 ofertach zarabiamy 135 $. Tylko autor zapomniał dodać,że praktycznie ofert nie zalicza i uzbieranie te 20$ dziennie graniczy z cudem. Ogólnie nie polecam bo szkoda marnować startery. Kupiłem tylko z ciekawości Smile W sumie czego spodziewać się za 7 zł.


RE: Mini poradnik o zarabianiu na starterach - UmCyK - 29-08-2013 15:44

(29-08-2013 15:32)masterex2 napisał(a):  
(28-08-2013 12:40)Limitless napisał(a):  @edit przybliżone zarobki to około 20$ dziennie , przy praktycznie zerowym nakładzie pracy.


No cóż. Za 7 zł dostajemy nic nie warte parę linijek tekstu. Dodatkowo autor informuje nas,aby robić 1 oferta = 1 starter. Za każdą ofertę mamy ~1,35$. Niby fajnie bo przy 100 ofertach zarabiamy 135 $. Tylko autor zapomniał dodać,że praktycznie ofert nie zalicza i uzbieranie te 20$ dziennie graniczy z cudem. Ogólnie nie polecam bo szkoda marnować startery. Kupiłem tylko z ciekawości Smile W sumie czego spodziewać się za 7 zł.


Dzięki bo miałem kupować.