Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o wypłate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Pytanie o wypłate (/Temat-Pytanie-o-wyplate-75383)



Pytanie o wypłate - Pajalock - 28-08-2013 01:37

Mam do was dwa pytanka Smile

1. Ile mniej więcej idzie przelew. Chodzi mi o +/-. Nie chodzi mi o komentarz do miesiąca. Tylko ile do was mniej więcej idzie przelew.

2. W jednym temacie czytałem że można zlecić szybką wypłatę przed 21. Czy to prawda?

Pozdrawiam,
Pajalock


RE: Pytanie o wypłate - WANTED - 28-08-2013 09:00

(28-08-2013 01:37)Pajalock napisał(a):  Mam do was dwa pytanka Smile

1. Ile mniej więcej idzie przelew. Chodzi mi o +/-. Nie chodzi mi o komentarz do miesiąca. Tylko ile do was mniej więcej idzie przelew.

2. W jednym temacie czytałem że można zlecić szybką wypłatę przed 21. Czy to prawda?

Pozdrawiam,
Pajalock

1. Z własnego doświadczenia, jest to 2 - 5 dni roboczych
2. Można zlecić szybką po 21 ale pobierana jest prowizja 5%


RE: Pytanie o wypłate - surfer0700 - 28-08-2013 09:13

(28-08-2013 01:37)Pajalock napisał(a):  Mam do was dwa pytanka Smile

1. Ile mniej więcej idzie przelew. Chodzi mi o +/-. Nie chodzi mi o komentarz do miesiąca. Tylko ile do was mniej więcej idzie przelew.

2. W jednym temacie czytałem że można zlecić szybką wypłatę przed 21. Czy to prawda?

Pozdrawiam,
Pajalock

1. Jeżeli masz ING to kasę z astro dostaniesz tego samego dnia w którym wypłata zostanie zrealizowana. Jeżeli inny, to możesz sprawdzić na: http://kiedykasa.pl/ (Astro ma konto w ING).

2. Dopiero PO 21 + prowizja 5% dla Astro + minimum do wypłaty 50$


RE: Pytanie o wypłate - ciamciaj - 28-08-2013 09:20

Do 2 punktu dodam, że nie moze byc to Twoja pierwsza wypłata z AC jeśli chcesz szybka.


RE: Pytanie o wypłate - Pajalock - 28-08-2013 12:11

Dzięki wielkie za odpowiedź.


Pytanie o wypłate - yazir - 28-08-2013 12:34

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.