Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie, kupno serwera i domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pytanie, kupno serwera i domeny (/Temat-Pytanie-kupno-serwera-i-domeny-75376)

Strony: 1 2


Pytanie, kupno serwera i domeny - Klin - 27-08-2013 22:58

Witam, mam zamiar kupna domeny i serwera pod PPA. Myślę nad securityhost. Oferują hosting i od razu wykup domeny. Używał ktoś od nich usług ? Starczy 1 gb tylko na 1 bloga opartego na systemie wordpress ? Jest opcja ukrycia danych ? Jeśli tak to kiedy sie ją zaznacza.

Proszę o wypowiedź

Pozdrawiam


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - v3XeR - 28-08-2013 11:04

hosting polecam na securityhost.
domenę poszukaj jakiś promocji na zagranicznych i Polskich rejestratorach


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - Klin - 28-08-2013 20:01

Ogólnie co do ceny to wcale bardzo tanio być nie musi. Zależy mi na solidności i sprawnym działaniu. Co powiecie o domenie i serwerze na ovh ? Serwer ten z 25gb pojemności, plusem jest od razu ukrycie danych. Koszt chyba około 130zl rocznie, ile może kosztować odnowienie ?

Pozdrawiam


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - MrSkacowany - 28-08-2013 20:41

Ja polece Ci namecheamp.com (jakoś tak pisze w pamięci). W dziale astrocash - poradniki masz napisane co zrobić aby dostać domenę za 0.98 $ a hosting webd.pl


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - bodek7654 - 28-08-2013 23:23

Ja,polecam superbnexus.com hosting tani i domeny nie drogieie ukrywanie danych w cenie


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - rozi1910 - 29-08-2013 03:14

securityhost to nie ten sam, na który narzekali ludzie, ze blokuje blogi z PPA?
Nie jestem pewny, nie chcę ich niesłusznie oczerniać, ale coś takiego mi się kojarzy Wink

wracając do tematu polecam domene na az.pl i hosting na webd.pl Smile


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - kompik - 29-08-2013 19:32

Ile chcesz wydać na hosting i domenę ?


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - Klin - 29-08-2013 21:42

Myślałem że na początek starczy coś za około 130zl


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - Devil877 - 29-08-2013 22:00

Możesz sprawdzić na az.pl ja z ich usług korzystam i jak na razie jest wszystko dobrze Wink


RE: Pytanie, kupno serwera i domeny - kompik - 30-08-2013 01:01

linuxpl.com
Domeny w namechap.

na linuxpl mam tą najtańszą opcję, 8 zaparkowanych domen i oczywiście blogi na nich i spokonie wyrabiam z miejscem i transferem Wink