Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki-Kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Początki-Kilka pytań (/Temat-Poczatki-Kilka-pytan-75375)



Początki-Kilka pytań - Lucasoo815 - 27-08-2013 22:54

Witam, z góry przepraszam jeśli zły dział, jeśli tak proszę o przeniesienie. Szukam pomocy względem zarabiania przez internet. Chciał bym zacząć przygodę w tych sprawach i mam kilka pytań.
1.Jaki jest najbardziej opłacalny sposób zarabiania przez internet? Opłacalny mam na myśli dający efekty ale też przede wszystkim pewny? Te buxy, surfbary czy może uploading, mlm czy inwestowanie? A może bukmacherka ?
2.Jeśli ktoś ma pewny sposób na zarobek(nie ważne ile, ważne że pewne) To chętnie podpisze się pod niego w refy, jeśli mi pomoże i wytłumaczy kilka spraw.
3.Czy są szanse żeby w ten sposób zarobić jakieś pieniądze? W którykolwiek z tych sposobów, czy raczej są to niskie kwoty?
4. Chętnie z kimś porozmawiam na ten temat na jakimś szybszym komunikatorze niż forum, np. skype, gg lub pw tutaj na forum.
5.Czy wszędzie są potrzebni refy?

Co do programów interesuje mnie wszystko, jeśli ktoś ma jakąś swoją listę z której korzysta i chce mieć kolejnego refa chętnie nim będę, proszę tylko o małą pomoc (wytłumaczenie kilku spraw, podanie jakichś programów itd). Przepraszam jeśli zły dział, a za odp z góry dziękuję.

Pozdrawiam Łukasz

EDIT: Zapomniałem dodać, że jeśli chodzi o inwestycje to jak jest pewna jestem w stanie jakieś pieniądze zainwestować.


RE: Początki-Kilka pytań - Klin - 27-08-2013 23:17

Witaj Łukaszu

Wydajesz mi sie ogarnięta osoba. Postaram sie skontaktować z Tobą gdy będę już przy komputerze.

Życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu

Pozdrawiam


RE: Początki-Kilka pytań - Admin - 27-08-2013 23:31

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Początki-Kilka pytań - Admin - 27-08-2013 23:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.