Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie kilka pytan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Pozycjonowanie kilka pytan (/Temat-Pozycjonowanie-kilka-pytan-75374)



Pozycjonowanie kilka pytan - diesel1511 - 27-08-2013 22:52

Witam mam kilka pytan co do ofert pozycjonowania z allegro.
Czy korzystal juz ktos kiedys?
Poleci ktos jakas aukcje?
Czy jesli zainwestuje 50zl roznica bedzie duza?


RE: Pozycjonowanie kilka pytan - djram - 28-08-2013 06:45

ja korzystalem, dalo to niesamowite efekty Big Grin oczywiscie pozycjonowalem tylko wpisy Tongue nie wiem jak teraz, zeby nie stracic strony polecam ci zalozyc bloga pod jeden hack i sprawdzic wykupujac pakiet jakis tani np za 15 zł


RE: Pozycjonowanie kilka pytan - Vister81 - 28-08-2013 07:44

Katalogowanie poprzez Allegro nie da nic dla anglojęzycznego bloga.
Sprzedawcy pozycjonując Twoją stronę, dodają ją do wszelkiego rodzaju POLSKICH katalogów, tworzą polskie backlinki, itd.
Dlatego też pozycjonowanie strony z Hackami przez polskiego providera nic nie da (a przynajmniej nie powinno).

Sprawdź sobie Fiverr - za 5 dolców wykupisz sobie starter pod pozycjonowanie.


RE: Pozycjonowanie kilka pytan - djram - 28-08-2013 15:01

(28-08-2013 07:44)Vister81 napisał(a):  Katalogowanie poprzez Allegro nie da nic dla anglojęzycznego bloga.
Sprzedawcy pozycjonując Twoją stronę, dodają ją do wszelkiego rodzaju POLSKICH katalogów, tworzą polskie backlinki, itd.
Dlatego też pozycjonowanie strony z Hackami przez polskiego providera nic nie da (a przynajmniej nie powinno).

Sprawdź sobie Fiverr - za 5 dolców wykupisz sobie starter pod pozycjonowanie.

a pozycjonowanie strony z Hackami przez niemieckiego providera cos da ?

na allegro sprzedają piramidy ktore maja bardzo zróżnicowane linki jesli chodzi o kraj, i mi to dało super efekty


RE: Pozycjonowanie kilka pytan - diesel1511 - 28-08-2013 20:12

Mam strone z hackami dopiero zalozona, lepiej bedzie jak uzupelnie ja bardziej tzn dodam wiecej ofert (hackow itd) czy moge odrazu dac ja do pozycjonowana. Bedzie jakas roznica?

Co sadzicie o tej ofercie, http://allegro.pl/pr7-9-top10-linki-seo-najsilniejsze-pozycjonowanie-i3447253652.html

Mam strone .com


RE: Pozycjonowanie kilka pytan - Kamilov - 02-09-2013 16:28

Im więcej wpisów tym więcej możliwych fraz do wypozycjonowania.