Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno przedmiotu na raty , co potrzebne ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kupno przedmiotu na raty , co potrzebne ? (/Temat-Kupno-przedmiotu-na-raty-co-potrzebne-75373)



Kupno przedmiotu na raty , co potrzebne ? - Baleron333 - 27-08-2013 22:45

Witam

Otóż od 22 lipca prowadzę działalność gospodarczą a dokładniej sklep internetowy , i chciałbym wziąć na siebie telefon na raty, ale jest jeden problem . Jak mogę udowodnić że już powiedzmy zarobiłem 2/3 tyś zł żeby dali mi ten telefon na kredyt ? Gdzie się mogę o taki papierek starać ? w US , czy Biurze Rachunkowym w którym mi liczą podatki itp ...?

pragnę tylko poinformować że na razie nie jestem podatnikiem VAT czyli go nie płacę bo obrót tego nie wymaga

z góry dzięki za odpowiedź


RE: Kupno przedmiotu na raty , co potrzebne ? - Fajka - 27-08-2013 23:07

Na własnej działalności niestety bardziej liczy się staż niż to co możesz wpisać sobie w KPiR, czy jak tam się rozliczasz. To już nie lepiej wziąć jako osoba fizyczna? Zazwyczaj wystarczy dobry BIK i brak wpisów typu KRD, BIG, Infomonitor.


RE: Kupno przedmiotu na raty , co potrzebne ? - Baleron333 - 27-08-2013 23:18

Tylko że ja mam niespełna 19 lat, więc dało by radę jakoś wziąć na siebie jako osoba fizyczna ?


RE: Kupno przedmiotu na raty , co potrzebne ? - dawidpg - 28-08-2013 13:54

Z tego co ja wiem, to ty nie musisz przedstawiać swojego dochodu. Potrzebujesz wiadomo nipu, regonu, danych firmy (wydruk z ceidg) a oni sami już sobie sprawdzą...


19 lat i działalność - szacun 2