Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube zarobek z Google Adsense a Partnerzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube zarobek z Google Adsense a Partnerzy (/Temat-YouTube-zarobek-z-Google-Adsense-a-Partnerzy-75368)



YouTube zarobek z Google Adsense a Partnerzy - DeI - 27-08-2013 21:18

Witam

Nie wiem czy to właściwy dział ale o YouTubie samym nic nie znalazłem więc piszę do działu Adsense

Dużo jest informacji że najlepszym i najbardziej pewnym partnerstwem jest Google Adsense na YT.

Jednak pokusa jest dosyć długo siędzę w temacie zarabiania na YT i wiem że partnerstwo sprawia iż w zasadzie tak szybko nam nie blokują materiałów na YT z byle jakiego powodu. Mówi się też że partnerzy więcej dają pieniędzy na dużych kanałach często pojawiają mi się reklamy video których nie jestem w stanie przewinąć więc stąd pewnie ten przyrost. Ja z moim google adsense mam zazwyczaj reklamy w ramce rzadziej reklamy video które można przewijać.

Na jednym z kanałów dostałem wiadomość prywatną od YTGamers.com a dokładniej od jakiegoś pośrednika z rewelacyjną wiadomością partnerstwa i ofertą "The RPM (= dollar revenue per 1000 views) you will earn with us is between 3 and 10 dollars, depending on the type of advertisement. ". Z google adsense dostaje koło 2zł na 1000 wyświetleń.

Słyszałem że z partnerami jest różnie czasami trzeba od nowa konta zakładać bo jak coś im się schrzani to do adsensa nie można wrócić.

Prosiłbym o jakieś konkretne informacje na temat partnerstwa? Jest jakaś lista partnerów do Youtuba? Moje kanały to w mniejszości gry komputerowe większość to tematyka Anime więc nie wiem czy mogę liczyć na jakieś partnerstwo bo partnerzy wymagają odpowiedniej tematyki.

Za informację będę wdzięczny i przekażę plusika lub reputa jak kto woli od siebie

Pozdrawiam


YouTube zarobek z Google Adsense a Partnerzy - Hybrid1990 - 07-03-2019 20:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.