Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chomikuj.pl (/Temat-Chomikuj-pl-75354)



Chomikuj.pl - DeI - 27-08-2013 18:41

Czy da się jeszcze na chomikuj.pl zarobić. W grudniu 2012 zablokowano transer punktami na chomiku. Jednakże wchodzę na allegro a tam widzę że biznes chomikowy ma się nadal dobrze. Pytanie do was na jakiej oni teraz zasadzie sprzedają ten transfer.

Wiem tylko że można zahasłowany folder udostępnić z wybraną przez nas ilością darmowego downloadu.

Jednakże na allegro z tego co widzę odbywa się to inaczej.

Za informacje będę bardzo wdzięczny i dam plusiki


RE: Chomikuj.pl - Szaman1644 - 27-08-2013 18:43

Na tej dokładnie zasadzie to jest na Allegro jak opisałeś Smile


RE: Chomikuj.pl - DeI - 27-08-2013 19:38

Jedna sprawa jeszcze piszą niby że to wszystko z automatu się odbywa. Czyli jak bot od razu przesyła hasło na zahasłowany folder a także tworzy sam folder? Bo wątpie żeby komuś chciało się siedzieć 24/7 chyba że to taki chwyt marketingowy


RE: Chomikuj.pl - gelmen - 27-08-2013 22:08

Są skrypty po części udostępniające transfer z konta i tak to się odbywa. Po prostu np. sprzedawca ma konto z 1000gb transferu, sprzedaje na aukcji 1 szt = 20gb czyli jedno konto podzieli np. na 50 osób, chyba, że transfer dochodzi dalej i na jednym koncie nawet napędza całą machinę, tak to mniej więcej się odbywa, niestety strony Ci nie podam bo nie pamiętam adresu. Być może nie każdy tak robi, ale taki sposób też istnieje.


RE: Chomikuj.pl - DeI - 27-08-2013 22:38

A czyli jednak skrypty ciekawie to musi wyglądać dziękuję za informacje reputy dla was.

Kiedyś sprzedawałem pkt na chomiku ale znowu wracać do tego mi się nie chce. Sam serwis ostatnio bardzo dużo banuje plików. Pewnie prędzej czy później możliwość darmowego transferu zablokują tak jak to z punktami zrobili.

Przerzucam się na zarobki z PPA,Adsense i FP.

Pozdrawiam


RE: Chomikuj.pl - Patryk21 - 27-09-2013 12:34

Taki skrypt mozna znalesc na allegro w granicach 100zl .

ps.
Mowisz ze sprzedawales kiedys pkt na chomikuj jesli masz jeszcze jakies konto na chomikuj to chetnie bym je odkupil od ciebie jak cos to daj znac gg:3577609 lub pw albo email.


RE: Chomikuj.pl - Pixel25 - 02-10-2013 09:28

Za 100 to kupisz skrypt który złapie bana po max kilku dniach. Robiłem poodbny skrypt do rozdzielania tego transferu i wszystko leci z automatu , jak ktoś ma konto z dużą ilością GB to na PW moge podać więcej szczegółów odnośnie skryptu.