Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
da sie jeszcze zarobic na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: da sie jeszcze zarobic na starterach (/Temat-da-sie-jeszcze-zarobic-na-starterach-75340)

Strony: 1 2 3 4


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - xerq - 29-08-2013 11:55

Da się.


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - szyszka_kol - 29-08-2013 21:42

(29-08-2013 11:55)xerq napisał(a):  Da się.

WIEM Smile temat do zamkniecia !


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - antyk - 30-08-2013 17:40

wiecie w jaki sposob mozna wykorzystac startery z lycamobile?


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - uslugiprzeznet - 30-08-2013 17:45

Tego nie wiem, ale mogę powiedzieć że jeśli wykonujecie matomy czy te inne - to nie jest zależne zbytnio od serwisu , w którym to wykonujecie TYLKO od właśnie spółki która im to zleca. Mam na myśli zaliczanie , stawki są już bardziej zależne od serwisów (jak kto chytry to daje mniejsze Big Grin )


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - kremufka - 31-08-2013 16:12

co wy gadacie, matomy odpisuje że nie zaliczone ciągle, superewards jak sobie chce to samo z supersonicads, sponsor pay też teraz sprawdza czy ma się środki na koncie (same maile dostałem że brak środków na koncie i odrzucono), to już chyba koniec sztuczek ze starterami


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - szyszka_kol - 01-09-2013 10:36

(31-08-2013 16:12)kremufka napisał(a):  co wy gadacie, matomy odpisuje że nie zaliczone ciągle, superewards jak sobie chce to samo z supersonicads, sponsor pay też teraz sprawdza czy ma się środki na koncie (same maile dostałem że brak środków na koncie i odrzucono), to już chyba koniec sztuczek ze starterami

powiem tak matomy zalicza ostatnio jak im sie chce roznie to bywa ! supersonicads nie zaliczylo mi zupelnnie zadnej oferty wiec scierwo !
sponsorpay to chyba zalezy od widzimiscie tego debila co to zalicza !
superrewards slyszalem ze zalicza ale sprawdzam jeszcze sposob ile w tym prawdy jest czy faktycznie zalicza czy tez nie jezeli zaliczy to moze udostepnie wam sposob Smile


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - darkmatthew - 07-09-2013 14:52

Witam,


Jest nam przykro ale nie masz wystarczającej ilości kredytów na telefonie aby skorzystać z tej oferty.


Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że dalsza korespondencja będzie przebiegała w języku angielskim.

Z pozdrowieniami
Salvatore
Zespół Wsparcia SponsorPay"


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - masterex2 - 08-09-2013 12:49

(01-09-2013 10:36)szyszka_kol napisał(a):  
(31-08-2013 16:12)kremufka napisał(a):  co wy gadacie, matomy odpisuje że nie zaliczone ciągle, superewards jak sobie chce to samo z supersonicads, sponsor pay też teraz sprawdza czy ma się środki na koncie (same maile dostałem że brak środków na koncie i odrzucono), to już chyba koniec sztuczek ze starterami

powiem tak matomy zalicza ostatnio jak im sie chce roznie to bywa ! supersonicads nie zaliczylo mi zupelnnie zadnej oferty wiec scierwo !
sponsorpay to chyba zalezy od widzimiscie tego debila co to zalicza !
superrewards slyszalem ze zalicza ale sprawdzam jeszcze sposob ile w tym prawdy jest czy faktycznie zalicza czy tez nie jezeli zaliczy to moze udostepnie wam sposob Smile

Ten sposób co sprawdzasz od dawna działa i nie ma problemu ;]


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - sheko12 - 08-09-2013 13:36

Oczywiście że się daSmile


RE: da sie jeszcze zarobic na starterach - kamillowad - 11-09-2013 19:28

Mam 200 starterów z Plus i Orange.

Gdzie mogę na nich zarobić.

Robiłem oferty np na rewardingwars i tam już trzeba sms wysłać o róznych treściach np na numery 6000 i wtedy bedzie aktywna subskrypcja.

A na koncie nic..
Sa jakieś oferty które mają normalnie tak jak kiedyś sms?