Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do [email protected] ***WAŻNE*** - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Do [email protected] ***WAŻNE*** (/Temat-Do-newprizes-lockerz-com-WAZNE-7531)



Do [email protected] ***WAŻNE*** - Z - List - 23-05-2010 09:58

Proszę, przetłumaczcie

Kod:
Drodzy lockerz.com
I zwracam się do was tak, proponuję dodać deskorolkę do jeżdżenia po rampach. Ta nagroda powinna być extra, ponieważ dużo nastolatków lubi deskę. Więc zastanówcie się nad nagrodą.
Pozdrawiam Marek

Stawiam +


RE: Do [email protected] ***WAŻNE*** - Tomek - 23-05-2010 10:28

Twój tekst:
Cytat:Drodzy lockerz.com
I zwracam się do was tak, proponuję dodać deskorolkę do jeżdżenia po rampach. Ta nagroda powinna być extra, ponieważ dużo nastolatków lubi deskę. Więc zastanówcie się nad nagrodą.
Pozdrawiam Marek

Tłumaczenie by me (możliwe że jest źle):
Cytat:Dear Lockerz.com
I'm writing to you because I want to add a new prize to the PTZ Place. I was thinking about skateboard. This prize should be cool becuase a lot of teenagers like riding skateboard. Please, think about this.

Marek

Trochę zmieniłem twoje bo nie wiedziałem niektórych rzeczy. To tłumaczenie mojego:
Cytat:Drodzy Lockerz.com
Piszę do was ponieważ chciałbym dodać nową nagrodę do PTZ Place. Myślałem o deskorolce. Ta nagroda powinna być COOL bo wiele nastolatków lubi jeździć na deskorolce. Proszę, pomyślcie o tym.

licze na plusa chyba ze jest zle


RE: Do [email protected] ***WAŻNE*** - Z - List - 23-05-2010 12:21

Jutro dam, ponieważ dziś wykorzystałem limit.


RE: Do [email protected] ***WAŻNE*** - Yanke$ - 24-05-2010 05:19

Jak dla mnie mało przekonujący tekst. Na pewno dodadzą. Pozdro.


RE: Do [email protected] ***WAŻNE*** - Lubelak - 24-05-2010 13:43

tez tak myślę
nie ośmieszaj się i nie pisz


RE: Do [email protected] ***WAŻNE*** - SupeRLokeR - 24-05-2010 17:06

Cytat:Ta nagroda powinna być COOL bo wiele nastolatków lubi jeździć na deskorolce
Odbiegnę od tematu.
Juz jest deskorolka Tongue