Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. (/Temat-CHARYTATYWNIE-Sposob-na-dodatkowy-dochod-z-FanPage-y-75309)

Strony: 1 2


[CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - Businessman - 26-08-2013 19:50

1.Nazwa przedmiotu : System na dodatkowy dochód na FanPage-ach.
2.Opis przedmiotu : Jeśli posiadasz FanPage doradzę Ci w jaki sposób czerpać z niego dodatkowy zysk. Działanie oparte jest o produkty finansowe jednego z banków.
3.Zdjęcia : :-)
4.Kontakt : poprzez wiadomość prywatną.
5.Cena : 30zł kwota zostanie przelana w całości na wybraną fundację.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew na konto, paypal, skrill.

Ofertę wystawiam w celu uwiarygodnienia niedowiarkom, że MÓJ SYSTEM DZIAŁA.

Daję gwarancję, że system działa na każdym FanPag-u, który jest chodź odrobinę "żywy". Jeśli Twoja strona po konsultacji ze mną nie zarobi minimum kwoty jaką zapłaciłeś tj. 30zł oddam podwójnie Wink

Natomiast jeśli zarobi, dopłacasz mi jedynie 20zł. Reszta zarobku jest Twoja.

Oferta kupna systemu pojawi się zaraz po pojawieniu się namacalnych dowodów na skuteczność systemu.

* w kwestii instytucji, na którą przekażę pieniądze możemy porozmawiać poniżej.

O osobach, które będą nieuczciwe będę jawnie informował na tym forum, więc proszę o kontakt jedynie rozsądne i uczciwe osoby.

Pozdrawiam i czekam na kontakt.


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - tomazzi - 26-08-2013 19:57

oddaj do recenzji tutorowi
tutaj nikt kota w worku nie kupuje


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - daniel42na - 26-08-2013 20:01

Jedna uwaga:
Jeśli chcesz działać sobie charytatywnie to nikomu to nie przeszkadza i nikt tego nie krytykuje ALE nie używaj tego jako wabika do sprzedaży swojego produktu. Chcesz przelać kase na szczytne cele? Prosze bardzo.
Z tym że poradniki tutaj podlegają recenzji tutora i błyskotka typu "charytatywnie" niewiele zmieni.


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - Businessman - 26-08-2013 20:04

O niczym takim nie wiedziałem, że muszę poddać 'poradnik' recenzji. Hm a jaką mam pewność, że osoba, która to ocenia nie wykorzystuje systemu dla swoich prywatnych korzyści ?


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - Boguśś - 26-08-2013 20:06

Od tego jest tutor aby ocenil.. On sprawdza czy naprawdę mozna zarobic.. Kazdy wysyla do Tutora - jest to zaufa osoba.. Nie każdy od tak ma TUTOR'a tutaj..


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - tomazzi - 26-08-2013 20:07

(26-08-2013 20:04)Businessman napisał(a):  O niczym takim nie wiedziałem, że muszę poddać 'poradnik' recenzji. Hm a jaką mam pewność, że osoba, która to ocenia nie wykorzystuje systemu dla swoich prywatnych korzyści ?

takie są zasady, skoro nie wiedziałeś to teraz już wiesz
tutor to zaufana osoba, żaden nie jest oszustem i zapewniam cię i gwarantuję, że jeśli po wystawieniu opinii i recenzji tutor będzie chciał korzystać z metody zapoznanej w recenzowanym poradniku to zapłaci ci kwotę jaką oczekujesz za poradnik


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - Businessman - 26-08-2013 20:09

Dobrze w takim razie ktoś może podać kto jest tym 'tutorem'?


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - tomazzi - 26-08-2013 20:11

(26-08-2013 20:09)Businessman napisał(a):  Dobrze w takim razie ktoś może podać kto jest tym 'tutorem'?

yazir
nitram
surfer

tutorem na forum są osoby których nicki są w kolorze pomarańczowym


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - Businessman - 26-08-2013 20:12

W jakiejś konkretnej formie to ma być im przesłane ? Wiadomość, pdf ?


RE: [CHARYTATYWNIE] Sposób na dodatkowy dochód z FanPage-y. - DawidFB - 26-08-2013 20:17

Podaj po prostu link do pobrania z prośba o recenzje