Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Sposób Na Zdobycie Trafficu Wysokiej Jakości. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Sposób Na Zdobycie Trafficu Wysokiej Jakości. (/Temat-Sposob-Na-Zdobycie-Trafficu-Wysokiej-Jakosci-75291)



Sposób Na Zdobycie Trafficu Wysokiej Jakości. - fbreklama - 26-08-2013 15:06

1. Nazwa poradnika : Sposób na zdobycie trafficu od prawdziwych użytkowników.
2. Przeznaczenie : Lista mailingowa, clickbank, real content
3. Wymagania:
znajomość j. angielskiego
2 konta na reddit.com (założenie konta zajmuje około 10s)
konto na enhanceviews


4. Opis

Sposób polega na wypowiadaniu się na poszczególnych subreditach linkując przy tym stronę do której ma być odwołanie.
Najpierw należy zdobyć punkty na enhanceviews z sekcji reddit. Jest to zautomatyzowana akcja, więc wystarczy zostawić włączony komputer na pewien okres czasu. Liczba punktów do zdobycia jest bardzo ograniczona - 20-30 za pierwszym razem. Jednak jest to wystarczająca liczba na początek.
W celu zdobycia tych punktów używamy konto, które nie jest naszym głównym. Następnie znajdujemy subreddit związany z naszą niszą. Najlepiej wybrać jakiś nieoblegany, aby można było łatwiej przebić się do topki. Wybieramy temat, na który mamy coś do powiedzenia. Następnie zamieszczamy tam komentarz i linkujemy naszą stronę, oczywiście najlepiej żeby był to jakiś testimonial pisany w trzeciej osobie :-). W enhanceviews dodajemy upvotes nie tylko do komentarza, ale również do całego tematu. Tym sposobem otrzymamy znacznie większą ilość trafficu.
Metoda jest przydatna do produkowania produktów z clickbanku, tworzenia list mailingowych oraz promowania real content.
Nie polecam używania tej metody do fake content'u, ponieważ społeczność redditowa jest znacznie bystrzejsza niż przeciętnie.

5. Link do pobrania : -


RE: Sposób Na Zdobycie Trafficu Wysokiej Jakości. - webgames - 26-08-2013 15:23

dobry poradnik a nie jest to czasem zakazane i może się skończyć banem na konto jeśli będziesz miał dwa konta na enhanceviews bo tak zrozumiałem przekaz twojej treści


RE: Sposób Na Zdobycie Trafficu Wysokiej Jakości. - fbreklama - 26-08-2013 15:36

(26-08-2013 15:23)webgames napisał(a):  dobry poradnik a nie jest to czasem zakazane i może się skończyć banem na konto jeśli będziesz miał dwa konta na enhanceviews bo tak zrozumiałem przekaz twojej treści
Potrzebujesz dwa konta na reddicie, nie na enhanceviews.
Natomiast co do multikont na enhanceviews - raczej ich to nie obchodzi
;-), ponieważ nie zagraża to systemowi, a wręcz przeciwinie - zmusza do kupowania punktów.
Posiadam 3 konta i do tej pory nie spotkałem się z żadnymi nieprzyjemnościami.

Pozdrawiam,
fbreklama


RE: Sposób Na Zdobycie Trafficu Wysokiej Jakości. - Klin - 26-08-2013 16:26

Przetestuję, warte uwagi

Pozdrawiam


RE: Sposób Na Zdobycie Trafficu Wysokiej Jakości. - webgames - 26-08-2013 20:01

(26-08-2013 15:36)fbreklama napisał(a):  
(26-08-2013 15:23)webgames napisał(a):  dobry poradnik a nie jest to czasem zakazane i może się skończyć banem na konto jeśli będziesz miał dwa konta na enhanceviews bo tak zrozumiałem przekaz twojej treści
Potrzebujesz dwa konta na reddicie, nie na enhanceviews.
Natomiast co do multikont na enhanceviews - raczej ich to nie obchodzi
;-), ponieważ nie zagraża to systemowi, a wręcz przeciwinie - zmusza do kupowania punktów.
Posiadam 3 konta i do tej pory nie spotkałem się z żadnymi nieprzyjemnościami.

Pozdrawiam,
fbreklama

a to nawet nie wiedziałem Smile ale pkt u nich szybko lecą w pare godzinek mam już wykonane na 57 subów i teraz zbieram pkt na 300 wyświetleń filmiku Smile już mam coś koło 60-70% uzbieranych pkt Big Grin