Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud Płaci!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud Płaci!!! (/Temat-Readbud-Placi-7528)



Readbud Płaci!!! - bladson - 23-05-2010 09:00

Jest dowód na to ,że readbud.com naprawdę płaci ponad 1$ dziennie za pare min klikania.Podaje dowód oraz link do rejestracji pamiętajcie że robiąc konto trzeba mieć pocztę na google.pl.

ReadBud.Com Zapraszam Do Rejestracji


wymoderowany


RE: Readbud Płaci!!! Dowód kumpla z innego forum - paskur - 23-05-2010 10:02

Hehe no to tu wyjechałes z napisem lockerz.c*m.pl
Tak ale trzeba by zapytać zioma czy czytal te artykuly , czy przeglada po 1 sekundzie i wylaczal, podawal swoj dowod tożsamości itd.


RE: Readbud Płaci!!! Dowód kumpla z innego forum - Fallriv - 23-05-2010 18:25

Cytat:Tak ale trzeba by zapytać zioma czy czytal te artykuly , czy przeglada po 1 sekundzie i wylaczal, podawal swoj dowod tożsamości itd.
Gościu pisał, że 3/4 czytał, a 1/4 oceniał po paru sekundach więc... nie wiele to daje i wciąż nie wiadomo jak to w praniu wyglądać powinnoWink


RE: Readbud Płaci!!! Dowód kumpla z innego forum - Paviano - 24-05-2010 08:21

Ja na początku oceniałem od razu, ale teraz staram się przetrzymywać stronkę włączoną i później oceniać.


RE: Readbud Płaci!!! Dowód kumpla z innego forum - Lisuu - 24-05-2010 16:46

k mam już konto ;]