Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z filmami youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Problem z filmami youtube (/Temat-Problem-z-filmami-youtube-75260)



Problem z filmami youtube - ufo321 - 26-08-2013 09:34

Witam, miałem filmik na youtube, który dodałem w 2010 roku.
Przez ten czas filmik miał kilkaset laików , komentarzy, ulubionych i ok. 120tyś wyświetleń. Aż tu nagle dzisiaj dostałem informację, że ktoś zgłosił mój film jako nieodpowiedni i po weryfikacji został usunięty Sad

Dlaczego tak się stało ? Przecież był długo i mocno wypromowany , aż jedna osoba zgłosiła i go skasowali.

Jakich błędów nie popełniać przy wrzucaniu filmów ?


RE: Problem z filmami youtube - Qwik - 26-08-2013 09:51

Ktoś się starał aby usunąć twój filmik i skąd pewność ze to jedna osoba?


RE: Problem z filmami youtube - Limitless - 26-08-2013 10:04

A nie był to czasem film pod PPA i nie było napisane np free download?


RE: Problem z filmami youtube - MixKosa - 26-08-2013 10:56

Jeśli film łamie prawa autorskie i ktoś go zgłosi to już nie ma bata na obronę wiek konta, ilość like, sub, komentarze to nic nie da film i tak zostanie usunięty lub całe konto nie ma taryfy ulgowej i nie mówcie mi ze coś zmieni wiek konta czy like, komentarze, sub, wyświetlenia to bajki dla dzieci.....


RE: Problem z filmami youtube - ufo321 - 26-08-2013 11:04

Tak pod ppa i w tytule było napisane,, za darmo,, To dlatego został usunięty bo nie był do końca za darmo bo pobieranie ppa kosztuje, tak?


RE: Problem z filmami youtube - MixKosa - 26-08-2013 11:07

(26-08-2013 11:04)ufo321 napisał(a):  Tak pod ppa i w tytule było napisane,, za darmo,, To dlatego został usunięty bo nie był do końca za darmo bo pobieranie ppa kosztuje, tak?

Kosztuje? facepalm przecież ktoś musi wypełnić coś i zapłacić aby się odblokowało pobranie Xpokerface samo to że daje FREE czyli coś za darmo że ktoś to dostanie jak kliknie download a PPA to nie jest za darmo w większości ale są oferty FREE hmmm jest podział na FREE i nie lepiej nie pisać FREE