Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + (/Temat-Reputacja-za-sprawdzenie-tematu-tutaj-na-forum-75255)

Strony: 1 2


Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - AnnaKa - 26-08-2013 03:36

Cześć Smile
Sprawa jest prosta , zależy mi by ludzie się zainteresowali tematem który dodałem w sekcji zarabianie Smile
Liczę że chętnie sprawdzicie co i jak tam opisałem , można łatwo zarobić , a ja liczę na Waszą pomoc , za co możecie zgarnąć reputację odpisując tutaj że weszliście i sprawdziliście temat Smile
Mam nadzieję że to zachęci Was do udziału w temacie i przy okazji coś napiszecie a jeszcze lepiej sprawdzicie Smile

Link : http://zarabiam.com/Temat-PTC-PTP-Minimum-0-05-PayPal-Paidtoclick-POLECAM-75254

Zaczynamy Smile impreza


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - marcel_kk - 26-08-2013 03:42

Sprawdziłem.
Od siebie mogę dodać, że najlepsza zachętą zawsze są 2 rzeczy:
1. informacja w jakim czasie osiągnęło się kwote do wypłaty
2. scren otrzymanej wypłaty


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - AnnaKa - 26-08-2013 03:44

Dziękuję już edytuję post Smile


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - tomazzi - 26-08-2013 06:29

1 opis kolejnego badziewia na które szkoda czasu i tracenia gdziekolwiek posiadanych kredytów by za 1000 wejść otrzymać 0.01$
2 koleś powinien otrzymać rangę expert od badziewia w którym nie zarobisz nic


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - Rayven89 - 26-08-2013 09:58

klik


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - AnnaKa - 26-08-2013 12:23

(26-08-2013 06:29)tomazzi napisał(a):  1 opis kolejnego badziewia na które szkoda czasu i tracenia gdziekolwiek posiadanych kredytów by za 1000 wejść otrzymać 0.01$
2 koleś powinien otrzymać rangę expert od badziewia w którym nie zarobisz nic

To może MISTRZU daj jakieś wskazówki gdzie zarobić lepiej niż w kilku serwisach które znalazłem ?


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - tomazzi - 26-08-2013 12:30

(26-08-2013 12:23)AnnaKa napisał(a):  
(26-08-2013 06:29)tomazzi napisał(a):  1 opis kolejnego badziewia na które szkoda czasu i tracenia gdziekolwiek posiadanych kredytów by za 1000 wejść otrzymać 0.01$
2 koleś powinien otrzymać rangę expert od badziewia w którym nie zarobisz nic

To może MISTRZU daj jakieś wskazówki gdzie zarobić lepiej niż w kilku serwisach które znalazłem ?

pisałem ci serwis gdzie jak chcesz z ptp zarabiać to warto promować, ale jak się nie czyta co się pisze to powtórzę :

ptp24.com
1000 punktów to 0.50$
2000 punktów wypłata czyli 1$ promując codziennie minimum na wypłatę masz w każdym dniu spokojnie, na paypal wypłata instant


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - AnnaKa - 26-08-2013 12:34

Dobrze , zgodzę się z tym że to dobry serwis ale sprawa wygląda tak że bardzo kiepsko mi nalicza pkt z hitleap.


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - tomazzi - 26-08-2013 12:36

(26-08-2013 12:34)AnnaKa napisał(a):  Dobrze , zgodzę się z tym że to dobry serwis ale sprawa wygląda tak że bardzo kiepsko mi nalicza pkt z hitleap.

promuj na ebesucher link tego ptp
skróć link ptp np na is.qd i taki skrócony zapodaj, bo jak siedzi upierdliwy moderator to dając ptp link czasem jest zabawa w kotka i myszkę z nim w nasze dodanie i jego odrzut z naciskiem na nasz upór maniaka dodawania aż zaakceptuje

na wszystko jest sposób Big Grin wystarczy lekko pomyśleć i zrobić małe obejście Smile


RE: Reputacja za sprawdzenie tematu tutaj na forum + - AnnaKa - 26-08-2013 12:52

Tak , mam skrócony link ale i tak słabo bardzo zalicza wejścia , na 10 wejść hitleap i 5 ebesucher nie zaliczyło mi nic ;(