Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. (/Temat-Sejfik-com-tworzymy-lancuszek-dla-nowych-75249)



Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - skillz - 26-08-2013 00:46

Witam,
jestem nowy w serwisie sejfik.com i tak jak każdy chcę dorobić, ale jak wiadomo na takich serwisach trudno sobie poradzić samemu, więc stąd ten pomysł. Oczywiście jest multum tematów i informacji, że jak zostaniesz refem 'to, to i tamto, i jak wielką pomoc uzyskasz, po rejestracji z refa...'. Jednak tak na dobrą sprawę o jaką pomoc tu chodzi, wszystko w języku polskim, wszystko ładnie wytłumaczone, jednak 'mentor' nie doda Ci refów...

Od razu piszę tutaj, że nie chce wyłudzać refów, chce się dowiedzieć ile osób byłoby chętnych w takiej zabawie..., bo chyba tak to można nazwać Wink

Temat będzie non-stop monitorowany i wszystko będzie codziennie uaktualniane.

Ci co chcą wziąć udział w piramidce proszę pisać w info postach, jak będzie chociaż z 5 chętnych na początek to wystartujemy Big Grin.

Dobra to ruszamy, zobaczymy czy będą chętni. Proszę nie rejestrować się z linków które będę tutaj umieszczał tylko zgłaszać się do mnie na PW albo pisać komentarz do tematu i sam napisze wam polecenie z listem. System Sejfik.com jest serwisem 4 poziomowym, piramida będzie na początku 5 poziomowa jak się uda, później rozreklamuje to też na innych stronach. Jutro troche przeedytuje temat, aby to sensownie wyglądało, ale zaczynamy. Poziomy będą się rozszerzać, później wszystko dokładnie rozpisze, ale dzisiaj nie mam już siły z powodu później godziny.

Piramida Sejfik.com

Poziom #1:
- pietrach

Poziom #2 (jeszcze 2 miejsca):
- jenruzz (pietrach)


RE: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - jenruzz - 26-08-2013 23:56

Co mi tam szkodzi ! Chętnie wezmę udział Huh .


RE: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - skillz - 27-08-2013 11:39

Skontaktowałem się na PW, czekam na następne chętne osoby Smile


RE: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - skillz - 27-08-2013 22:25

Odświeżam temat:
-dodanie pierwszych poziomów.
-jedynie dwa miejsca na drugim poziomie piramidy.


RE: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - bolo9797 - 27-08-2013 22:26

Regulamin Wink Reff co 7 dni .


RE: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - skillz - 27-08-2013 22:41

Nie widziałem żadnej informacji o czasie odświeżenia tematu no, ale oks, możliwe, że to mój błąd.
Nie zrobiłem tego celowo chyba, że chodzi Ci o coś innego.


RE: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - asapatryk - 12-12-2013 15:15

Bawicie się jeszcze?
Asapatryk


RE: Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - misterzelek - 24-12-2013 11:28

Tez chetny


Sejfik.com - tworzymy łańcuszek dla nowych. - Klin - 27-06-2015 19:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.