Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA (/Temat-Poradnik-Ciekawy-sposob-na-pobrania-z-PPA-75248)

Strony: 1 2 3


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Bandaid - 03-09-2013 18:05

Nic nie wyciągam Wink Bo nie działam w PPA w ogóle.


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Sertyni - 04-09-2013 15:54

A ile wyciaga na tym prawdziwy autor tego tutoriala? Big Grin Wspominal cos o tym?


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Bandaid - 04-09-2013 18:02

Tyle ile jest na screenie podanym w temacie Smile Na pewno da się na tym baaardzo dobrze zarobić Smile Sądzę, że nawet 100$ dziennie ( przy dużej skali działań oczywiście).


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - DrMagK2 - 19-09-2013 22:14

A nie lepiej wrzucić filmik, w opisie link do kont premium (PPD) i ten filmik reklamować?


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Mkiyy - 08-01-2014 18:59

""Wybacz, niestety już skończyły mi się wszystkie konta. Mogę ci jednak powiedzieć skąd je biorę. Oto link: [tu wstawiamy link do naszego video Wink]" -Tutaj napisałbym raczej coś w stylu "Witaj, dane do konta wraz z emailem do niego spakowałem w tym pliku (załącznik)[plik.rar]. Życzę miłej zabawy, uwaga- nie ponoszę odpowiedzialności w razie gdyby konto zostało zablokowane. IMO. konwersja przy tym sposobie będzie większa niż przy tym opisanym w poradniku.
btw. Bandaid, dzięki za udostępnienie, w najbliższym czasie przetestuję i postaram się wstawić screena z zarobionej kwoty z tej niszy Smile.


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - CheckMeOut - 09-01-2014 21:32

Wypróbuję^^. Dzięki za ciekawy poradnik. Pozdrawiam.


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - DarkKiller - 12-01-2014 18:01

Też sprawdzę, może akurat Big Grin


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - twisted123 - 04-02-2014 19:07

@[Mkiyy] Raczej słaby tekst, zniechęcający Sad


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - FuckYou - 24-01-2015 22:41

Wypróbuję .


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - lolekxp - 25-01-2015 13:48

(08-01-2014 18:59)Mkiyy napisał(a):  ""Wybacz, niestety już skończyły mi się wszystkie konta. Mogę ci jednak powiedzieć skąd je biorę. Oto link: [tu wstawiamy link do naszego video Wink]" -Tutaj napisałbym raczej coś w stylu "Witaj, dane do konta wraz z emailem do niego spakowałem w tym pliku (załącznik)[plik.rar]. Życzę miłej zabawy, uwaga- nie ponoszę odpowiedzialności w razie gdyby konto zostało zablokowane. IMO. konwersja przy tym sposobie będzie większa niż przy tym opisanym w poradniku.
btw. Bandaid, dzięki za udostępnienie, w najbliższym czasie przetestuję i postaram się wstawić screena z zarobionej kwoty z tej niszy Smile.
tak? a jak zobaczy oferty i nie bedzie chcial lub mogl wypelnic i poprosi o wyslanie danych zwyklym e-mailem tekstowo to co wtedy? jak mu wytlumaczysz ze nie chce ci sie wkleic loginu i hasla w wiadomosc e-mail tylko mu kazesz pobierac cos z jakiejs strony gdzie sa jakies oferty do wypelnienia reklamowe, gdzie pewnie poda swoj nr tel, ty bys sie nabral na takie cos ? ktos cie odsyla do pobierania czegos i ofert choc wystarczy ze ci napisze ? lepiej zorientowany osobnik odrazu bedzie cie mial za oszusta

miejmy na uwadze ze to nie rok 2010 ze bylo tylko kilkanascie blogow z hackami na googlu i zarabialo sie bez pozycjonowanai 100$ dziennie z palcem w dupie, teraz juz po latach naciagania coraz wiecej ludzi wie o tym, sa nawet grupy na facebooku "antyfejki" ktore na zlosc szukaja i zglaszaja, a ile for o zarabianiu takich ja to gdzie nasi potencjalni wczesniej klienci staja sie nasza konkurencja Wink

edit: tak sie zarabiało w 2010, wystarczylo lekko SEO znac, wrzucic filmik na youtube a on sie trzymal bynajmniej miesiacami a nie dzien czy dwa, konkurencja byla niska, szczegolnie na blogi z filmami i dopiero pozniej hacki
[Obrazek: url?sa=i&source=images&c...7164201607]

A dziś ??? to człowiek sie napracuje, wywali tresc SEO na 800 słow unikalna, profesjonalny wyglad bloga i swoich np. hackow, niezly filmik na youtubie czyli polowa mniej pracy niz kiedys i co? niektorzy nawet dniowki 5$ juz nie wyciagna, bo powoli coraz wiecej jest zarabiajacych i coraz mniej ludzi co da sie nabrac na fake pliczki w PPA i oferty