Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA (/Temat-Poradnik-Ciekawy-sposob-na-pobrania-z-PPA-75248)

Strony: 1 2 3


[Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Bandaid - 26-08-2013 00:41

Witam, napisałem(a w zasadzie przyznaję, przetłumaczyłem z BHW) poradnik dotyczący bardzo ciekawej metody na pobrania z PPA. Jeden człowiek tutaj chciał sprzedawać to za pieniądze, a ja zrobię to "za friko. Oto ten sposób:
Zaprezentuję go na przykładzie znanej, popularnej i lubianej zwłaszcza przez dzieci( można ich spokojnie nazwać naszą grupą docelową, więc to może być dobra nisza, w tej metodzie konkurencja w zasadzie nie gra roli) która zwie się MineCraft.
Najpierw najlepiej jest stworzyć specjalne konto na YT poświęcone specjalnie tej metodzie. Doskonałą nazwą dla takowego mogłoby być na przykład "MinecraftPremium Lover". Ozdabiamy go oczywiście tak jak zrobiłby to miłośnik MineCrafta, dodajemy stosowny Avatar etc.

Teraz czas na video. Myślę, że na ZC nie trzeba specjalnie tłumaczyć, jak zrobić dobry filmik pod PPA. Promujemy go oczywiście przez Share YouTube Videos, Youlikehits.com, Addmefast.com, Viev2.be, Vagex czy cokolwiek co jeszcze sobie zamarzymy. Ważną i poprawiającą wiarygodność filmiku rzeczą jest również zaplusowanie niektórych komentarzy. Przykład:

[Obrazek: qzsc.png]


Kiedy mamy już wypromowane video przechodzimy do właściwej części, która w mojej opinii jest tak intrygująca. Wpisujemy w Google "Minecraft Forum" i wyszukujemy kilka najbardziej popularnych for o Minecrafie. Oczywiśie mowa tu o forach zagranicznych, nie polskich. Następnie przez co najmniej tydzień udzielamy się na każdym, dodając dziennie po 2-3 posty. Jest to bardzo ważne gdyż w innym przypadku ludzie wezmą was za spamerów. OK, kiedy mamy już jako taką reputację na forach, zakładamy nowy temat, tak zwany GiveAway.

Opisujemy w nim, że mamy 50 zbędnych kont Premium na Minecraft i z dobroci serca chcemy je oddać tym, którzy tego bardziej potrzebują.
Podajemy swojego maila i czekamy.Ile i na co? Najlepiej co najmniej kilka dni aż na naszym koncie email uzbiera się pokaźna liczba emaili. Wtedy odpisujemy każdej osobie która do nas napisała w ten sposób:

"Wybacz, niestety już skończyły mi się wszystkie konta. Mogę ci jednak powiedzieć skąd je biorę. Oto link: [tu wstawiamy link do naszego video Wink]


Ot, i cała metoda. Mam nadzieję, że komuś się to przyda. Metoda jest naprawdę skuteczna a oto dowód:

[Obrazek: t3p4.png]




Pozdrawiam, Bandaid




PS. Link do oryginalnego tematu: http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/making-money/592178-method-how-easily-make-100-200-daily-simple-ppd-method-no-search-engine-optimization-needed.html


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Øryginal® - 26-08-2013 00:48

Dobre!


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - xeno92 - 26-08-2013 00:49

Rano sobie sprawdze, wygląda ciekawie Jerk2


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Zły_Szeląg - 26-08-2013 00:55

Bardzo pomysłowe, również przetestuję Big Grin


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - prololex - 26-08-2013 06:31

Znam ten sposób właśnie z BHW , ale ta metoda jest dobra pod ppd i ludzi z usa , bo mają darmowe ankiety .


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - bolo9797 - 26-08-2013 07:50

chyba ppa?? PPA masz z ankietami..


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - adam064732 - 26-08-2013 08:35

Wypróbuję tą metodę i jak coś to dam później znać Wink
Pozdrawiam i właśnie najwięcej dobrych poradników jest w języku angielskim ;P


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - Bandaid - 26-08-2013 11:36

Prawda, choć nic dziwnego w tym nie ma zważając na to, że to język międzynarodowy.


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - DawidFB - 26-08-2013 12:37

Dzięki,dobry pomysł! Smile


RE: [Poradnik]Ciekawy sposób na pobrania z PPA - nasgaroth - 26-08-2013 16:25

Wypróbuję to pod koniec tygodnia i dam znać co i jak, ale metoda bardzo fajna, plusik poleciał Wink