Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Adsense- problem z kontem bankowym.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Google Adsense- problem z kontem bankowym.. (/Temat-Google-Adsense-problem-z-kontem-bankowym-75247)



Google Adsense- problem z kontem bankowym.. - bielu243 - 25-08-2013 23:41

Siemano... Pisze ten temat, iż od jakiegos czasu ubolewam się z pewnym problemem, mianowicie chodzi mi o konto bankowe które trzeba wpisać do google adsense, żeby nam naliczało gotówke, nie wiem jak wpisać numer konta bankowego(IBAN) bo jak pisze normalnie 56...... to pisze, ze nieprawidlowo, jak pisze 56-....... to tez pisze, ze nie prawidlowo... A druga rzecz to nie wiem co wpisać w BIC... Prosze o pomoc...

[Obrazek: 12925479535447315276.jpg]

Dziekuje za uwage. Smile


RE: Google Adsense- problem z kontem bankowym.. - ciemnebiznesy - 25-08-2013 23:47

IBAN : PL27114020040000300201355387 czyli PL(NUMER KONTA)


Numer BIC, często znany również pod nazwą SWIFT CODE jest oddzielnym kodem dla celów identyfikacji banków. Składa się z sześciu liter, pięciu cyfr, przy czym trzy ostatnie mogą być zerami i pozwala na szybką identyfikację banku beneficjenta.

Musisz w google znaleźć bic swojego banku.


RE: Google Adsense- problem z kontem bankowym.. - bielu243 - 25-08-2013 23:48

Dzieki wielkie Smile Leci rep