Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 7 fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam 7 fanpage (/Temat-Sprzedam-7-fanpage-75235)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam 7 fanpage - Kzn - 27-08-2013 16:00

Można link do tego 7k like na PW ?


RE: Sprzedam 7 fanpage - koniec - 27-08-2013 16:00

NIE POLECAM KUPOWAĆ ! Fanpag'i zostaną zaspamowane i pozgłaszane GDYŻ SĄ UKRADZIONE.
Tu cytat od Daniela:
Cytat:Dobra, widze że jest tutaj niezły chaos to dodam coś od siebie.
Zaznaczam że nie pisze tego aby komukolwiek zaszkodzić, oczerniać czy zniechęcać, tylko żeby was troche uświadomić.
Uświadomić xeno że włamywanie się na konta czy pozyskiwanie dostępu nawet do fanpage jest przestępstwem, nie można w żadnym wypadku zasłaniać się naiwnością drugiej osoby.
W tym przypadku dodatkowo pokrzywdzona osoba dysponuje rozmową z osobą która jej konto zabrała i jeśli zgłosi sprawe na policje - pozamiatane.
Nie chce tutaj wklejać paragrafów bo to bez sensu, ale odkupując kradzione konto powinniście być świadomi co was może czekać.
Tyle ode mnie, myślcie.



RE: Sprzedam 7 fanpage - damianlod - 27-08-2013 16:02

Ja rowniez potwierdzam, ze xeno kradnie fanpage


RE: Sprzedam 7 fanpage - koniec - 27-08-2013 16:08

Dlatego nie warto, PODKREŚLAM JESZCZE RAZ aby nikt nie dał się nabrać oszustowi.


RE: Sprzedam 7 fanpage - matimus - 27-08-2013 17:46

smutnySad Za późno :/


RE: Sprzedam 7 fanpage - Damkofr - 27-08-2013 17:51

dokładnie FP sa kradzione i mam szczescie ze w pore sie o tym dowiedzialem.


RE: Sprzedam 7 fanpage - xeno92 - 27-08-2013 18:13

Ahahah i co z tego że kradzione? btw koniec co ty na tym forum robisz? na lockerz miałeś uciekać Lol ale nie martw się, bo zmieniam biznes, już nie będzie fanpage więc już możesz iść Jerk2


RE: Sprzedam 7 fanpage - koniec - 27-08-2013 18:14

No widzisz, co chciałem - zrobiłem Smile

Pokazałem ludziom, że z oszustem takim jak Ty nie warto współpracowac. Czemu? Masz odp. na górze.
Pozdrawiam biznesmenie beka


RE: Sprzedam 7 fanpage - damianlod - 27-08-2013 18:58

Niestety ostrzegalem ludzi juz kilka dni wczesniej, ale nikt nie chcial sluchac...


RE: Sprzedam 7 fanpage - Fajka - 27-08-2013 18:59

Uwaga na niego. Kategorycznie chce pierwszy pieniądze, mimo że sam się przyznaje że oszukuje na FB na prawo i lewo kradnąc cudze FP. Trzy godziny wałkował jakieś FP za 28 PLN, wychodził, wracał, za każdym razem już było wszystko dograne i nagle "ty musisz pierwszy przelać". Przykro mi kolego, nie wysyłam pierwszy złodziejom.