Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na jakie sposoby reklamować bloga? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Na jakie sposoby reklamować bloga? (/Temat-Na-jakie-sposoby-reklamowac-bloga-75226)

Strony: 1 2


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - Devil877 - 25-08-2013 19:50

Skoro to blog PPA to kieruj na niego ruch zagraniczny tj. dodawaj do zagranicznych katalogów znajdziesz w google . Co do pingu używaj pingomatic.com


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - pietruch78 - 25-08-2013 19:55

(25-08-2013 19:28)Qwik napisał(a):  Ja pier**dole.Hitleap to wymiana ruchu!Kto Ci ma z tego pobrać?Bogdan z Grudziądza?Jeszcze kupiłeś polski mailing do polskich osób facepalm chociaż masz bloga skierowanego na zagranice.

"No właśnie tworze konta gmail i pisze w blogu fake komentarze."

Na blogerze możesz ustawić kto może dodawać komentarze więc ustaw na anonimowe i nie męcz się robieniem kont.

"oczojeb*ny szablon, kolorowe napisy oznajmujące, wyszukiwarka, licznik wejść, polecenia google i przede wszystkim taguje każdy post."

Szablon ma być schludny,usuń licznik wejść ponieważ jest to domena blogów ppa,mało tagów.

Co? ja to prawie wszystko wyczytałem w poradnikach. Kto w dzisiejszych czasach nie zna angielskiego. Szablon jest jednolity.
Nie wiedziałem o takich rzeczach. Xpokerface


(25-08-2013 19:36)Devil877 napisał(a):  Do Autora tematu , koleś jesteś jakiś nie ogarnięty ja Ci dobrze radzę a ty mnie zgłaszasz xD no nie moge xD
Chciej tu człowieku pomóc to Cie zgłoszą xD

komentarz unieważniony, sprawa rozstrzygniąta! Jego autor zle zrozumiał. Nikogo nie zgłaszałem Undecided


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - tuitam - 27-08-2013 10:51

Użyj darmowych kuponów na adsense, rób grupy tematyczne na Facebooku.

Sposobów jest dużo, wiele zależy od wkładu $$ i czasu.


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - v3XeR - 27-08-2013 15:18

Skąd wziąć darmowe kupony na adsensa?
I jak wprowadzić je nie mając 18 lat


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - volumen - 30-09-2013 18:53

Jestem nowy na forum. Od kilku dni piszę bloga i tak się zastanawiam jak przyciągnąć do niego czytelników. Dodam, że blog jest związany z moim wykształceniem czyli tematyka finansowa. Proszę o poważne odpowiedzi oraz wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku.


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - kompik - 08-10-2013 01:15

Cytat: oczojeb*ny szablon, kolorowe napisy oznajmujące

Szablon bym radził raczej bardziej profesjonalny nisz oczoj*bny i z kolorami też bym sfolgował. Lepiej pogrubiać Wink Niech to się schludnie trzyma kupy wszystko.

Chyba, że robisz hacki do my little ponny, teletubies albo tęczowe misie tęcza hack i chcesz trafiać do dziewczynek lat 12-16, które mają na ścianie plakat "I <3 Bieber"


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - Welow - 12-11-2013 23:23

Proszę o więcej informacji dotyczących pingowania. Załozyłem bloga kilka dni temu i prawdę mówiąc dopiero uczę się pozycjonowania.


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - Tyrkijt - 12-11-2013 23:48

(12-11-2013 23:23)Welow napisał(a):  Proszę o więcej informacji dotyczących pingowania. Załozyłem bloga kilka dni temu i prawdę mówiąc dopiero uczę się pozycjonowania.



PINGOWANIE
Polecam stronke Wink


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - sawincjusz - 15-11-2013 15:58

Jednym z najlepszych sposobów na promocję twojego bloga pod ppa, to youtube.
Wrzucasz filmik z pobraniem (poszukaj na yt - pełno tego jest) i do tego wykup wyświetlenia, łapki w górę i komentarze typu: "wow, works thx" czy "finally it's ok"

Gwarantuję wzrost pobrań Smile


RE: Na jakie sposoby reklamować bloga? - mirasek123 - 17-11-2013 20:11

Wypozycjonuj w google, zainwestuj trochę w facebooka Smile