Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 40zł)! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 40zł)! (/Temat-Sprzedam-Konto-MSpartners-na-kupnie-zarobisz-40zl-75224)



Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 40zł)! - Øryginal® - 25-08-2013 16:35

1.Nazwa przedmiotu : Konto na mspartners.co
2.Opis przedmiotu :
Sprzedam konto na mspartners.co
Na koncie jest zaakceptowane $25.35 (powyżej 80zł), zaakceptowany kazdy klik, wiec macie gwarancje zaakceptowanych wszystkich klikow.
Posiadam 7 refów
Konto przed chwilą oddane do weryfikacji, teraz ustawiacie sobie paypala lub dane do przelewu i zlecacie wypłate. Wypłaty 10-20 każdego miesiąca po zleceniu.
3.Zdjęcia : -----
4.Kontakt :
Temat / PM
5.Cena :
40zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
mTransfer / Przelew z innego banku / opcjonalnie paypal.

Sprzedaje bo nie chce mi sie czekac do 10-tego.
Zaufanym osobom z forum podam wszystko pierwszy.

Zaufani to:
Vipy, Moderatorzy i inne rangi
Zły_Szeląg
HOUSE
Damkofr
Xeno92
diabloo07
Dennisek78
Symbian i inni z pozytywnymi komentarzami od sprzedaży i kupna (400+ postów lub 100+ reputacji)

NO KUR.. DAJE WSZYSTKO PIERWSZY, WIEC JAKIE MACIE OBAWY?!.......


RE: Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 50zł)! - Stalmer - 25-08-2013 21:31

A to nie działa tak, że jak np. Admin zobaczy, że konto na mspartners jest zweryfikowane na dane Jan Kowalski a na pp jest Adam Nowak to cofa przelew ?


RE: Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 50zł)! - tomazzi - 25-08-2013 21:35

dziwnie konto wraz z avkiem przypomina konto bitu
konto zgłoszone do sprawdzenia


RE: Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 50zł)! - Øryginal® - 25-08-2013 21:44

√up
o uj ci chodzi ziom?..

Cytat: A to nie działa tak, że jak np. Admin zobaczy, że konto na mspartners jest zweryfikowane na dane Jan
Kowalski a na pp jest Adam Nowak to cofa przelew ?

Jak? Przecież admin po otrzymaniu meila na paypal nie może sprawdzić naszych danych.

Pozatym, jak zweryfikowałem konto na Jan Kowalski, to znaczy że jest moją własnością i może nie mam swojego adresu paypal lub konta w banku, to podaje kolegi Adama Nowaka.


RE: Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 40zł)! - Øryginal® - 25-08-2013 23:48

Sprzedane.


Sprzedam Konto MSpartners. (na kupnie zarobisz 40zł)! - Coristo - 25-08-2013 23:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.