Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx (/Temat-TERAZ-juz-na-pewno-oszust-Tonnyx-75218)

Strony: 1 2


TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - alfixo - 25-08-2013 15:11

Witam, a wiec króko Smile


Dzwoniłem dzisiaj do orange Smile


dokładnie 4 minuty po podaniu mu kodow -zostaly one uzyte na 2 numery w orange ...


Niestety czlowiek z obsługi nie moze mi podac tych numerów.


Jutro wybieram sie na policje


oszust czyli0 Tonnyx jesli mnie przeprosi i odda pieniadze do dnia dzisiejszego do godziny 23 ma szanse uniknac kary.


Jeśli nie jutro z rana ide złozyc zawiadomienie .



Czlowiek ten mysli ,ze sie wywinie albo uwaza ze nie pojde na policje albo co lepiej ,ze go nie znajda Big Grin




Zaraz mam zadzwonic 2 raz- poda mi dokladne godziny uzycia kodow (odstepy minutowe pomiedzy 2 doladowaniami sa )


wkleje scren kiedy podalem mu kody i godziny kiedy zostały zuzyte Smile



Bede tez rozmawiac z jakims przelozonym poprosze go zeby podal mi ten nr moze sie cos uda Smile

ewentualnie zeby oni zadzwonili do oszusta aby dobrowolnie oddal kase Big Grin


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - miniek9090 - 25-08-2013 15:18

Oni racze nie mogą dać Tobie jego numeru . Poza tym co Ci to da. Jak oszust trochę myśli to kupił startówki po 5 zł i na nich odpalił kody.
Ps. na ile Cię oszukał ?


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - tomazzi - 25-08-2013 15:25

miniek masz temat z wczoraj przecież :
http://zarabiam.com/Temat-Ostrzezenie-Tonnyx-oszust-75143

a co do autora tematu to ja już nie nadążam za nim i jego wersjami ...
- pierwsze wczoraj miał czas by oddać, potem nagle czas znikł i w ciągu 20 minut zgłosił sprawę, w poniedziałek dowody miał donieść bo w PG nie było nikogo a z PG z panią rozmawiał co jego sprawę już prowadzi facepalm więc albo nie było nikogo albo z panią rozmawiał ....

- dwa dzisiaj nowy termin, a jak nie to zgłasza jutro ( chodź podobno wczoraj zgłosił )


więc co widzę to co chwilę inna gadka i inna wersja i wiesz może lepiej przeczytaj pierwsze co piszesz, ustal 1 wersję i się jej trzymaj bo co czytam to każdy post inna wersja


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - alfixo - 25-08-2013 15:25

kody 200 zl

Wydaje mi sie ,ze jest na tyle głupi,ze startowek nie kupil Big Grin bo nie mial kasy.

Mysle ,ze powaznie doladowal dziewczynie -zrobila mu pewnie laske i sie cieszyl

Gorzej jak zadzwoni do niej policja Big Grin


Zobaczymy nie popuszcze mu tego Smile



Nawet jesli startowek uzyl..podalem mu kody i po 3 min uzyte? to chyba sprawa jest jasna..sprawdza łączenie telefonu jak bedzie w okilicy to ma amen Smile


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - alfixo - 25-08-2013 15:27

(25-08-2013 15:25)tomazzi napisał(a):  miniek masz temat z wczoraj przecież :
http://zarabiam.com/Temat-Ostrzezenie-Tonnyx-oszust-75143

a co do autora tematu to ja już nie nadążam za nim i jego wersjami ...
- pierwsze wczoraj miał czas by oddać, potem nagle czas znikł i w ciągu 20 minut zgłosił sprawę, w poniedziałek dowody miał donieść bo w PG nie było nikogo a z PG z panią rozmawiał co jego sprawę już prowadzi facepalm więc albo nie było nikogo albo z panią rozmawiał ....

- dwa dzisiaj nowy termin, a jak nie to zgłasza jutro ( chodź podobno wczoraj zgłosił )


więc co widzę to co chwilę inna gadka i inna wersja i wiesz może lepiej przeczytaj pierwsze co piszesz, ustal 1 wersję i się jej trzymaj bo co czytam to każdy post inna wersja



Rozmawialem z policjantka z PG ktora prowadzi moja sprawe oszustwa na allegro.Powiedziala ze chetnie mnie przyjmie i z ta sprawa .

Mam jutro przyjsc z wydrukami Smile

Daje kolesiowi szanse (albo podpuszczam ,ze daje? )


z 2 strony nie chce mi sie znow latac i siedziec tam 4 godziny Smile

ma czas do konca dnia i juz Smile


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - tomazzi - 25-08-2013 15:30

po pierwsze zmień język bo z tą laską to przeginasz w słownictwie
po 2 masz opcję edytuj i nie wal postu pod postem - już ci wczoraj zwracali na to uwagę

mi to lotto czy to coś zgłaszasz, czy dajesz czas czy bajki piszesz - czytam uważnie twoje posty i w każdym inna wersja i nic się kupy nie trzyma w tych wersjach, ale nie mnie oceniać kto tu .... z siebie robi


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - alfixo - 25-08-2013 15:31

(25-08-2013 15:30)tomazzi napisał(a):  po pierwsze zmień język bo z tą laską to przeginasz w słownictwie
po 2 masz opcję edytuj i nie wal postu pod postem - już ci wczoraj zwracali na to uwagę

mi to lotto czy to coś zgłaszasz, czy dajesz czas czy bajki piszesz - czytam uważnie twoje posty i w każdym inna wersja i nic się kupy nie trzyma w tych wersjach, ale nie mnie oceniać kto tu .... z siebie robi


Moge pisać co mi sie podoba -tak jak ty to robisz i pol forum chce cie spalic albo przynajmniej zbutować Smile


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - tomazzi - 25-08-2013 15:35

(25-08-2013 15:31)alfixo napisał(a):  
(25-08-2013 15:30)tomazzi napisał(a):  po pierwsze zmień język bo z tą laską to przeginasz w słownictwie
po 2 masz opcję edytuj i nie wal postu pod postem - już ci wczoraj zwracali na to uwagę

mi to lotto czy to coś zgłaszasz, czy dajesz czas czy bajki piszesz - czytam uważnie twoje posty i w każdym inna wersja i nic się kupy nie trzyma w tych wersjach, ale nie mnie oceniać kto tu .... z siebie robi


Moge pisać co mi sie podoba -tak jak ty to robisz i pol forum chce cie spalic albo przynajmniej zbutować Smile

co wolno wojewodzie to nie tobie ....
to co banda niedorozwojów o mnie myśli czy nie myśli i co mi chce zrobić to tak się boję ich i tego, że strach się tego bać
pierwsze niech podrosną i krzepy nabiorą a potem próbują szczęścia, chodź by je mieli to pierwsze bym musiał kaleką na wózku być która ani ręką ani nogą nie ruszy bo ze mnie taki zimy drań nad wyraz spokojny człowiek który jak nie zabije na miejscu to przepuści błądzącemu który nie ma świadomości co czyni


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - alfixo - 25-08-2013 15:39

(25-08-2013 15:35)tomazzi napisał(a):  
(25-08-2013 15:31)alfixo napisał(a):  
(25-08-2013 15:30)tomazzi napisał(a):  po pierwsze zmień język bo z tą laską to przeginasz w słownictwie
po 2 masz opcję edytuj i nie wal postu pod postem - już ci wczoraj zwracali na to uwagę

mi to lotto czy to coś zgłaszasz, czy dajesz czas czy bajki piszesz - czytam uważnie twoje posty i w każdym inna wersja i nic się kupy nie trzyma w tych wersjach, ale nie mnie oceniać kto tu .... z siebie robi


Moge pisać co mi sie podoba -tak jak ty to robisz i pol forum chce cie spalic albo przynajmniej zbutować Smile

co wolno wojewodzie to nie tobie ....
to co banda niedorozwojów o mnie myśli czy nie myśli i co mi chce zrobić to tak się boję ich i tego, że strach się tego bać
pierwsze niech podrosną i krzepy nabiorą a potem próbują szczęścia, chodź by je mieli to pierwsze bym musiał kaleką na wózku być która ani ręką ani nogą nie ruszy bo ze mnie taki zimy drań nad wyraz spokojny człowiek który jak nie zabije na miejscu to przepuści błądzącemu który nie ma świadomości co czyni


Wyluzuj kaftan...

Bede pisal w swoim temacie co chce ..a to co tobie chca zrobic wisi mi to Smile

nie podoba sie moj styl-zegnam z tematu

Temat jest po to aby tepic oszustow taki jak nasz michalek


RE: TERAZ juz na pewno oszust Tonnyx - tomazzi - 25-08-2013 15:48

(25-08-2013 15:39)alfixo napisał(a):  
(25-08-2013 15:35)tomazzi napisał(a):  
(25-08-2013 15:31)alfixo napisał(a):  
(25-08-2013 15:30)tomazzi napisał(a):  po pierwsze zmień język bo z tą laską to przeginasz w słownictwie
po 2 masz opcję edytuj i nie wal postu pod postem - już ci wczoraj zwracali na to uwagę

mi to lotto czy to coś zgłaszasz, czy dajesz czas czy bajki piszesz - czytam uważnie twoje posty i w każdym inna wersja i nic się kupy nie trzyma w tych wersjach, ale nie mnie oceniać kto tu .... z siebie robi


Moge pisać co mi sie podoba -tak jak ty to robisz i pol forum chce cie spalic albo przynajmniej zbutować Smile

co wolno wojewodzie to nie tobie ....
to co banda niedorozwojów o mnie myśli czy nie myśli i co mi chce zrobić to tak się boję ich i tego, że strach się tego bać
pierwsze niech podrosną i krzepy nabiorą a potem próbują szczęścia, chodź by je mieli to pierwsze bym musiał kaleką na wózku być która ani ręką ani nogą nie ruszy bo ze mnie taki zimy drań nad wyraz spokojny człowiek który jak nie zabije na miejscu to przepuści błądzącemu który nie ma świadomości co czyni


Temat jest po to aby tepic oszustow taki jak nasz michalek

już ci pisałem wczoraj - domniemanie winy i niewinności
na razie gość przez sąd nie został skazany więc oszustem nie jest

na razie ja widzę różne wersje twoje i fakt sprzedaży 2 osobom i może być, że dobre dałeś jednej a drugiej już zużyte i chcesz za zużyte kasy

zapewne ten temat trafi gdzie ten wczorajszy czyli do kosza