Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" (/Temat-Poradnik-Jak-zbudowac-dobre-FanPage-75204)

Strony: 1 2 3


Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Bandaid - 25-08-2013 12:40

1.Nazwa przedmiotu :Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?"
2.Opis przedmiotu :Kiedyś już zamieściłem tutaj ten poradnik, jednakże po miażdżącej krytyce surfera, który uznał, że cena jest za wysoka(wtedy 30zł) oraz że poradnik przedstawia zbyt mało sposobów monetyzacji FP. Wobec tego ogłaszam, że poradnik jest na temat BUDOWANIA a nie ZARABIANIA na FP. A, że jeżeli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to zbudowanie dobrego FP=zarabianie na nim to inna kwestia Smile W każdym razie z ceny 30zł zszedłem na zaledwie 5zł. Poradnik głównie dla początkujących, ale i bardziej zaawansowanym może się przydać
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW, ten Temat
5.Cena :5zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal, Przelew.

Recenzja Ciamciaja:
Cytat:Poradnik napisany schludnie, rażące błędy żadne mi się w oczy nie rzuciły. Poradnik skupia się na tym jak promować fanpage, co wrzucać, w cenie 5 zł dla kogoś kto nie zna podstaw zarządzania FB może on się przydać. Kwestia zarabiania została opisana w jednym akapicie, zdecydowanie bym ja rozwinął jeśli wgl coś takiego umieszcza autor.

Recenzja Karcza:
Cytat:Otrzymany poradnik nie jest bardzo obszerny, ale ewidentnie zawiera informacje zebrane nie tylko z sieci, ale i z własnych doświadczeń. Przedstawia nam on schemat jak od podstaw zacząć prowadzenie fanpage, jak go reklamować (metodą darmową i tanią) oraz w jaki sposób go prowadzić, aby interakcja z fanami była jak największa.

Sam materiał nie jest bardzo odkrywczy i większość można go wygooglować, jednak niektóre jego elementy mogą być dla Was bardzo cenne, a niekoniecznie w łatwy sposób do odnalezienia.

Jeżeli ktoś jest bardzo doświadczony w prowadzenie fanpejdży, to może w owym poradniku nie dowiedzieć się wielu odkrywczych rzeczy (chociaż sposób na płatną promocję jest ciekawy, bo prezentowanym sposobem duuużo zaoszczędzamy), jednak dla początkujących, którzy chcą mieć konkretne rzeczy wyłożone na tacy, powinien być on bardzo dobrym rozwiązaniem.

Pozdrawiam.


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - xeno92 - 25-08-2013 12:44

Cena malutka, ale jest ten poradnik na forum z tego co wiem, kto dobrze poszuka to znajdzie ;d


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Bandaid - 25-08-2013 13:41

Nie sądzę Smile To nie jest poradnik bosmana jeśli to masz na myśli Smile Jest to sporo bardziej obszerny i szczegółowy poradnik, mówiąc 'obiektywnie' Wink


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Boguśś - 25-08-2013 21:59

Rezerwuje. Piatek wyplata i mozliwe ze wezme


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Bandaid - 25-08-2013 22:31

Nie ma sprawy Wink
Chciałem dodać, że dzięki sposobom opisanym w Poradniku mój 5 dniowy FP ma już prawie 5 tysięcy fanów, w dodatku bardzo aktywnych( po kilkaset lajków i komentarzy pod postami). Dodatkowo są to fani z USA i Wielkiej Brytanii, którzy są jakościowe zdecydowanie niżej niż Polacy.


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Damkofr - 25-08-2013 23:17

biore za paypal. Jutro wysle ci kase.


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Boguśś - 26-08-2013 19:39

(25-08-2013 22:31)Bandaid napisał(a):  Nie ma sprawy Wink
Chciałem dodać, że dzięki sposobom opisanym w Poradniku mój 5 dniowy FP ma już prawie 5 tysięcy fanów, w dodatku bardzo aktywnych( po kilkaset lajków i komentarzy pod postami). Dodatkowo są to fani z USA i Wielkiej Brytanii, którzy są jakościowe zdecydowanie niżej niż Polacy.

ooo okej Big Grin to w piatek wyplata wplace, i biore.


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Damkofr - 26-08-2013 20:35

Mini recenzja na prośbę autora.
Poradnik w formacie pdf który zawiera 12 stron. Poradnik jest kierowany głównie do osób początkujących takich jak ja Big Grin Myślę że parę słów przydałoby się nawet bardziej zaawansowanych.
Dla początkujących bardzo dobry poradnik, spokojnie każdy powinien zrobić swojego pierwszego FP.
Napewno niektóre rzeczy można samemu znalesc ale mi się nie chce za 5zł Big Grin
Cena w tym wszystkim jest najlepsza ale za 10zł też bym kupił.


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - xeno92 - 26-08-2013 20:38

mam 2,16 na koncie i co teraz? :| może jakiegoś fp dorzuce? :>


RE: Poradnik: "Jak zbudować dobre FanPage?" - Bandaid - 27-08-2013 08:06

Napisz na PW, dogadamy się Smile