Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam pomocy w sprawie filmików youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Szukam pomocy w sprawie filmików youtube (/Temat-Szukam-pomocy-w-sprawie-filmikow-youtube-75175)



Szukam pomocy w sprawie filmików youtube - dondoonsie - 24-08-2013 19:34

Witam. Dzisiaj zbanowali mi 5 kont youtube na raz od strzała. Zostawili mi 3 konta. Na kontach miałem po 3 filmiki dobrze wypromowane ;/ leciało nieźle kasy z nich.

Szukam porady od najlepszych co robić żeby uchronić się przed banowaniem kont usuwaniem filmików.

Mam dwie nisze, jeżeli je wrzucę to po tygodniu usuwają więc dałem sobie z nimi spokój.

Może jest jakaś taktyka na filmiki youtube? Niektórzy mówią żeby np wsadzić na 2 dni i promować na niepublicznym albo prywatnym.

Inni zaś mówią coś na temat opisu filmiku i zmiany jego rozmiaru. Sam nie wiem co działa.

Filmy promuję na u2bviews, addmefast, enchanceviews i SYV


RE: Szukam pomocy / porady / poradnika - daniel42na - 24-08-2013 19:41

Prawda jest taka że nawet jak mocno wypromujesz film a dotyczy on dobrej niszy to konkurencja zrobi swoje i zostanie on usunięty.
Dobra nisza zawsze wiąże się z dużą konkurencją czyli z flagowaniem i usuwaniem filmów/kont.


RE: Szukam pomocy w sprawie filmików youtube - dondoonsie - 24-08-2013 19:42

(24-08-2013 19:41)daniel42na napisał(a):  Prawda jest taka że nawet jak mocno wypromujesz film a dotyczy on dobrej niszy to konkurencja zrobi swoje i zostanie on usunięty.
Dobra nisza zawsze wiąże się z dużą konkurencją czyli z flagowaniem i usuwaniem filmów/kont.

to lipa trochę