Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mini kantor. Wymiany PP oraz bank. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mini kantor. Wymiany PP oraz bank. (/Temat-Mini-kantor-Wymiany-PP-oraz-bank-75174)



Mini kantor. Wymiany PP oraz bank. - Mafesto - 24-08-2013 19:28

Oferuję wymianę gotówki (mini w temacie do 1 sierpnia 2013r. - wypłata) PP -> bank i bank -> PP.

Jeśli chodzi o bank to konto mam w Aliorze.

Cennik:

0/3 osób skorzystało z darmowego transferu*

Do 20 zł - 1 zł /60 groszy** /30 groszy**
20.01 - 50 zł - 2.50 zł /1 zł** /75 groszy**
50.01 - 100 zł - 5% /3%** /1.5%**
100.01 - 200 zł - 3% /1.8%** /1%**
Powyżej 200 zł - do dogadania.

Aktualne stany kont:
Bank - 0 zł
PP - 30 zł

Już wiecie dlaczego jest to mini kantor. Smile

* Dla pierwszych 3 osób darmowy transfer (możecie skorzystać teraz lub czekać na uzupełnienie pieniędzy. Smile
**Program lojalnościowy o którym mówiłem:
-Pierwsza kwota to dla standardowego użytkownika.
-Druga dla użytkownika, z którym przeprowadziłem pomyślnie 25 transakcji.
-Trzecia dla użytkownika, z którym przeprowadziłem pomyślnie 100 transakcji i więcej.

Kwestie ogólne:
1. Pieniądze zawsze pierwszy wysyła interesant.
2. Temat aktualizuje na bieżąco.
3. Pieniądze wysyłam:
- od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:50 kiedy jestem w pracy (przez to mogę nie odpisywać jeśli jest dużo roboty).
- w soboty - 9:00 - 12:00 (ta sama sytuacja - praca)
- Od poniedziałku do piątku po 16:00.
- W soboty po 13:00.
- W niedziele różnie, zależy jak wstanę (najpóźniej o 12:00) do 22:00.
4. Dla użytkowników, z którymi przeprowadziłem więcej niż 10 transakcji udostępniam numer telefonu do kontaktu.
5. Przelew natychmiastowy - 1 zł - dla pierwszego zleceniodawcy w danym dniu, każdy następny 5 zł (zobacz godziny, w których dany bank przyjmuje przelew natychmiastowy - http://www.aliorbank.pl/pl/bankowosc_elektroniczna/internet/przelew_natychmiastowy/lista_bankow.
6. Powyżej 150 zł przelew natychmiastowy za darmo.
7. Przelewy natychmiastowe zawsze jeśli przelewam do banków:
- AliorBank
- AliorSync
8. Nie ufasz mi - nie korzystaj z moich usług. Z mojej strony powiem, że nie ufam nikomu, a jak ktoś myśli, że zaufałem to ja nazwę to ryzykiem Smile
9. Po otrzymaniu pieniędzy obowiązkowo dajesz reputa.
10. Wysyłam pieniądze dopiero gdy ustalona kwota wpłynie na moje konto, nie ufam żadnym screenom i innym zapewnieniom.
11. W razie pytań lub wątpliwości możecie pisać tu lub na PW, jeśli któraś z informacji będzie błędna, natychmiast ją sprostuję lub dodam kolejny punkt jeśli uznam to za istotne.


Zastrzegam sobie możliwość zmiany wyżej wymienionych kwestii.

Kontakt:
gg: 4949628 [Obrazek: status.asp?id=4949628&amp;amp;styl=1]<--aktualny status lub PW


RE: Mini kantor. Wymiany PP oraz bank. - Limitless - 25-08-2013 12:48

Polecam Wink


Mini kantor. Wymiany PP oraz bank. - Coristo - 30-08-2013 08:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.