Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? (/Temat-PayPal-dlaczego-nie-moge-zrobic-przelewu-75127)



PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? - fastrets - 24-08-2013 10:53

Witam.Mam problem z zapłaceniem za kupiony przedmiot na Ebayu , jak chce zapłacić przez PayPal to wyskakuje taki komunikat, co możne byˆ nie tak?

Miał ktoś podobny problem?

Dodam że kasy na koncie jest wystarczająco , i kasa jest w walucie - funt brytyjski.

[Obrazek: 2013-08-24_081227.gif]


RE: PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? - Eximo - 24-08-2013 10:54

Napisz do supportu, możliwe że będziesz musiał im skan dowodu podesłać.


RE: PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? - tomazzi - 24-08-2013 10:58

masz dodaną kartę do konta paypal ?
może to być przyczyną problemu z przelewem


RE: PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? - fastrets - 24-08-2013 11:09

Nie mam karty kredytowej ani debetowej...

Ale mam dodany rachunek bankowy z którego wpłacałem błyskawicznie kilka razy , oraz wypłacałem kilka razy na ten rachunek.

Pisałem do supportu ale nie odpowiadają, a muszę szybko przelew zrobić Sad
Dodam że tak jest od 8h. i nigdy wcześniej na ebayu nie kupowałem.Ale przelewy z Paypal przez podanie emaila robiłem.

Pomoże ktoś?


RE: PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? - tomazzi - 24-08-2013 11:11

(24-08-2013 11:09)fastrets napisał(a):  Nie mam karty kredytowej ani debetowej...

Ale mam dodany rachunek bankowy z którego wpłacałem błyskawicznie kilka razy , oraz wypłacałem kilka razy na ten rachunek.

Pisałem do supportu ale nie odpowiadają, a muszę szybko przelew zrobić Sad
Dodam że tak jest od 8h. i nigdy wcześniej na ebayu nie kupowałem.Ale przelewy z Paypal przez podanie emaila robiłem.

Pomoże ktoś?

być może handlowiec u którego chcesz dokonać zakupu ma ustawione, że przyjmowanie wpłat od kont zweryfikowanych również z dodaną kartą i wtedy sam rachunek nie pozwala na wpłatę i stąd taka sytuacja
ale to jest jedna z opcji, druga iż możesz mieć blokadę
do paypal szkoda pisać bo i kilka dni poczekasz na odpowiedź - łap telefon i dzwoń na polską infolinię, sprawę załatwisz w kilka minut


RE: PayPal - dlaczego nie mogę zrobić przelewu? - fastrets - 24-08-2013 11:20

dzwoniłem i jest nieczynna , od pon - pt

edit// heh teraz się udało Smile nie wiem od czego to zależy pewnie mieli jakiś problem techniczny Smile