Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania (/Temat-Kupie-reklame-GDZIEKOLWIEK-grunt-aby-spelnialo-moje-wymagania-75111)

Strony: 1 2


Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Paradoks - 23-08-2013 22:21

1.Nazwa przedmiotu : Kupie rekalme GDZIEKOLWIEK
2.Opis przedmiotu : Potrzebuje reklamę na mój pojedynczy link. Mam jeden link, który prowadzi do strony z kamerkami i tego co potrzebuje to tylko i wyłącznie wejścia w niego. Nic innego mnie nie interesuje, wystarczą mi same wejścia. Wejścia które mnie interesują są z państw:
Australia, UK, USA, Canada, Nowa Zelandia, Francja, Dania, Szwecja, Islandia, Włochy, Norwegia, Irlandia, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Portugalia, z Polski mnie NIE INTERESUJĄ! Wejść w link potrzebuje 50-100 dziennie, może być więcej, ale myślę, że przy granicy 150 można to zamknąć.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2 zł za każde 50 kliknięć.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal/Skrill


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Mzt12 - 24-08-2013 09:52

pisz pw


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Admin - 24-08-2013 09:55

raczej wdarł Ci się błąd
Cena : 2 zł za każde 50 wyświetleń.
pewnie chodziło o 50 kliknięć.


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Eximo - 24-08-2013 10:17

@up albo o 50 wyświetleń strony Smile


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Paradoks - 24-08-2013 11:14

(24-08-2013 09:55)Admin napisał(a):  raczej wdarł Ci się błąd
Cena : 2 zł za każde 50 wyświetleń.
pewnie chodziło o 50 kliknięć.

Tak dokładnie, dzięki za bystre oko.

// Jak na razie mam chętnego, jakby coś się zmieniło to napiszę tutaj.


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Paradoks - 24-08-2013 15:59

Jakby ktoś chciał się zgłosić na próbę to proszę pisać, podam link i zobaczymy ile wygeneruje użytkowników. Jak będzie dobrze szło to możemy zacząć współpracę. Chodzi mi tylko o minimalną ilość wejść około 50, a maksymalną ze 100. Dobrze by było, gdyby były też te wejścia w link z zróżnicowanych krajów,a nie tylko z jednego czy z 2.

Australia, UK, USA, Canada, Nowa Zelandia, Francja, Dania, Szwecja, Islandia, Włochy, Norwegia, Irlandia, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Portugalia, z Polski mnie NIE INTERESUJĄ!


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Yogii - 24-08-2013 17:21

z buxów Cie interesuje???
30 sekundowe wejscia


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Paradoks - 24-08-2013 17:50

(24-08-2013 17:21)Yogii napisał(a):  z buxów Cie interesuje???
30 sekundowe wejscia

Zobaczymy jak to będzie wyglądać, dam Ci szczegóły na PW.


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Mzt12 - 24-08-2013 17:58

wykonam


RE: Kupie reklame GDZIEKOLWIEK - grunt aby spelnialo moje wymagania - Qwik - 24-08-2013 17:59

Na addmefast można kupić wyświetlenia strony.