Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś w stylu MoneyStrategy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Coś w stylu MoneyStrategy (/Temat-Cos-w-stylu-MoneyStrategy-75109)

Strony: 1 2


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Zły_Szeląg - 23-08-2013 23:40

W "Twoje strony" możesz dodać np fanpage na facebooku.

Lista kreacji -> nowa kreacja

Link tekstowy:
-docelowy adres url - wklejasz produkt z ceneo
-Wyświetlany tekst (anchor) - cokolwiek

Wygeneruje Ci trochę tekstu ze znacznikami. Wycinasz z tego sam link. W efekcie masz dokładnie to co napisałem wcześniej tylko musisz się więcej narobić Big Grin


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Mrostry0407 - 23-08-2013 23:53

I rozumiem, że jeśli ten link poślę po TSie to zarobki naliczy?


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Zły_Szeląg - 24-08-2013 01:05

Tak. No i na ceneo trzeba czekać do 2 dni na aktualizację zarobków.


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Klin - 24-08-2013 16:58

Można skrócić link ? Nie będzie problemu z zaliczaniem ?


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Zły_Szeląg - 25-08-2013 10:06

Nie próbowałem skracać, bo ceneo dobrze kojarzy się ludziom, nikt nie podejrzewa, że na nich zarabiasz Big Grin


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Klin - 25-08-2013 10:17

Tutaj się zgodzę Smile Ceneo weryfikuje jakoś skąd nastąpiło przekierowanie ? Kliki nie muszą być ze strony/stron które podałem w serwisie ceneo ? Ile już tak zarobiłeś ? (o ile w tym siedzisz)


Pozdrawiam


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Mrostry0407 - 26-08-2013 12:07

(25-08-2013 10:17)Klin napisał(a):  Tutaj się zgodzę Smile Ceneo weryfikuje jakoś skąd nastąpiło przekierowanie ? Kliki nie muszą być ze strony/stron które podałem w serwisie ceneo ? Ile już tak zarobiłeś ? (o ile w tym siedzisz)


Pozdrawiam

Podbijam, bo to jest pytanie, które mnie głównie nurtuje w tym serwisie, pozdrawiam i liczę na odpowiedź doświadczonych w tym serwisie Smile


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Mrostry0407 - 29-08-2013 10:13

Nie zalicza (Ceneo) kolega kliknął i nic, dalsze propozycję?


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - redbull232 - 29-08-2013 22:46

aby zaliczyło klik w ceneo nie wystarczy w niego kliknąć aby zarobić należy zrobić prze klik np. reklamujesz gry komputerowe to osoba musi kliknąć w twój link po czym otworzy mu się strona ceneo z grami a następnie musi kliknąć w jakąś gre i wtedy dopiero zliczy 18 gr


RE: Coś w stylu MoneyStrategy - Zły_Szeląg - 29-08-2013 23:36

Tak jak wyżej nie liczy się wejście w link tylko wejście w konkretną ofertę. Ma to swoje plusy. Jedna osoba wejdzie i zacznie buszować po ofertach i za każdy przeklik masz pieniądze. Np ktoś wszedł oglądać aparaty i obejrzał 20 więc zarobiłeś na nim 3,60 zł Big Grin

Ceneo zlicza z pewnym opóźnieniem więc nie od razu dowiecie się jaką popularnością cieszy się wasz link Smile

Trudno powiedzieć czy weryfikuje, bo ja zawsze dodaję strony na których umieszczam link - po co ryzykować bana Big Grin

Co do zarobków wszystko zależy gdzie zarabiacie. Ja wrzucam to na fanpage i jeśli pomysłowo opisze link to wpadnie nawet kilkanaście zł z jednego linku, ze średniego fanpage Smile