Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam (/Temat-Like-Komentarze-Ulubione-Subskrypcje-YouTube-Graitsy-Zapraszam-75085)

Strony: 1 2


Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Boguśś - 23-08-2013 15:57

1.Nazwa przedmiotu : Like, subskrupcje, komentarze, i ulubione
2.Opis przedmiotu : Siemka wam. Dziś do zaoferowania mam to co wyżej.
3.Zdjęcia : Nie potrzeba
4.Kontakt : Pw, Temat
5.Cena :

100x Like - 100 like na filmy. - 1.49/szt - Promocja! Poprzednia cena 1.99
100x Komentarze - 50 komentarzy do filmów. 2,49/szt - Promocja! Poprzednia cena 2.99
100x Ulubione - 50 ulubione do filmu, 3,99/szt - Promocja! Poprzedania cena 4.99
100x Subskyrpcje - 100 subskrypcji do konta yt, 2,49/szt

Legenda:
100x - ilośc sztuk do sprzedania
50/100 to ilośc like, komentarzy itp.

Kupując większą ilośc możesz liczyć na gratisy, oraz rabaty.

6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

Zapraszam. Pierwsze 5 osób dostaje połowe zakupionego przedmiotu np: 50 ulubione dostaje polowe co daje razem 75 ulubione za 4.99.
Zapraszam.


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Qwik - 23-08-2013 17:10

Źródło to strony do wymiany?


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Boguśś - 24-08-2013 19:11

Taa xD mniej więcej Big Grin Jak coś wal pw dogadamy się Big Grin


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Qwik - 24-08-2013 19:13

Po co mam tutaj przepłacać jak mogę taniej mieć z tych stron?


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Boguśś - 24-08-2013 19:18

Jak ktoś woli Big Grin Ja tam narazie sprzedałem kilka sztuk ;x.. JAk coś to pisz xD nie zmuszam Big Grin


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Boguśś - 03-09-2013 16:03

@ref! Zapraszam!

Pormocje!

Kupując 3x np Like dostajesz 100 like gratis! Cena 1,49 100 like! Promocja jest na wszystko !

Zapraszam!

Like czas realizacji do 2 dni!


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Limitless - 04-09-2013 08:48

Komentarze z twoich kont yt czy ze strony z wymiany?


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Boguśś - 04-09-2013 15:03

Z wymiany.


A jak chcesz moze byc i z moich ale musialbym zrobic xd


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Limitless - 04-09-2013 15:22

Jeśli cena była by taka sama to może byłbym zainteresowany , ale z doświadczenia wiem , że komentarze z np enhancevievs są praktycznie nic nie warte.


RE: Like, Komentarze, Ulubione, Subskrypcje - YouTube! + Graitsy! Zapraszam - Boguśś - 04-09-2013 15:30

A kto mowi ze tam nabijam kom ? Big Grin Ale jak cie intersuje wieksza ilosc to sie dogadamy jeszcze Big Grin

Jak z wlasnych kont to troche inna cena xD bo musze zweryfikowac, czas poswiecic na zrobienie xD