Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! (/Temat-Sprzedam-Blog-do-zarabiania-w-PPA-z-Hakami-75070)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - max188 - 23-08-2013 13:08

1.Nazwa przedmiotu :

Sprzedam serwis na domenie .com gdzie zainstalowany jest blog na Wordpresie.

2.Opis przedmiotu :

Sprzedam serwis wraz z zwartością:
- serwis na domenie .com - domena zarejestrowana na domenytanio.pl - wystarczy tam założyć konto i dokonam po zakupie transferu domeny na wskazane dane - domena ważna do 18 marca 2014
- na domenie zainstalowany jest blog na WordPresie
- w serwisie znajduje sie 16 haków -gotowych z opisami i zarabiających
- 13 haków (bez 3 ostatnio dodanych) ma swoje filmiki na YT - oczywiście w skład wchodzą wszystkie namiary na konta na YT z filmami.
- do strony jest też Fanpage na FB - ponad 600 lików

NIE sprzedaje serwera - wszystko podaje do sciągniecia tzn. cały backup strony, który należy wgrać na serwer, paczki haków, filmy do YT.

Sprzedaje z powodu braku czasu - córeczka dorasta (5 miesięcy Smile ) a po powrocie z pracy w realu nie mam kiedy się zając PPA. Serwis jest pozycjonowany do końca miesiąca sierpnia - za tyle zapłaciłem.

Najważniejsze - strona zarabia na HC i AC - nie są to duże zarobki ale zawsze coś - obecnie ponad 400$ od maja kiedy serwis rozpoczął zarabianie na siebie. W tym miesiącu do tej pory 90$ - myśle że osoby ktore znająsie na PPA zrobią blog pod siebie i wyciągną z niego dużo więcej.

3.Zdjęcia :

http://imageshack.us/photo/my-images/20/bzr8.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/844/wekv.png/

4.Kontakt :

PW lub email [email protected]

5.Cena :

Cena startowa: 300PLN
Cena KT: 400PLN

6.Sposób zapłaty za przedmiot :

Płatność: Inteligo lub MoneyBookers


7. Informacje :

Dla osoby która wygra - po wpłacie połowy wylicytowanej kwoty podaje adres domeny, wtedy proszę o resztę wpłaty i przekazuje całość. Nie podaje w temacie ani nikomu na PW adresu strony z wiadomych przyczyn.


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - daniel42na - 23-08-2013 13:15

Cytat:Nie podaje w temacie ani nikomu na PW adresu strony z wiadomych przyczyn.


Czy właśnie nie zrobiłeś tego w pkt 3?

Cytat:3.Zdjęcia :
---



RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - Stworkowaty - 23-08-2013 13:19

http://xxx.com/ 300-400zł?
Jak ktoś jest chętny i opłaci hosting oraz domenę zrobię podobną, nawet lepszą 3-4 razy taniej. ^^

(Usunąłem link na prośbę autora. ^^)


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - Szaman1644 - 23-08-2013 13:21

Też mi się tak wydaje, że cena trochę zawyżona. Zrobienie stronki takiej to około 2 godziny roboty i kolejne 2 godziny to zrobienie postów. Robienie hacków z filmikami to około 4 godziny.

Nieźle chcesz zarobić: 400 zł/8h= 50 zł na godzinę Huh


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - max188 - 23-08-2013 13:46

Ale wtopa - faktycznie dałem adres Sad

Dla Ciebie to 8h roboty a dla mnie kilka dni. Dla Ciebie zrobienie filmu to 5 minut ja robilem dużo dłużej stad ta wycena, bo troche czasu poświecilem zeby to wszystko zrobic

P.S. Ile wg was wart jest serwis?


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - Gremquen - 23-08-2013 13:48

(23-08-2013 13:46)max188 napisał(a):  Ale wtopa - faktycznie dałem adres Sad

Dla Ciebie to 8h roboty a dla mnie kilka dni
to i tak niezły biznes, 400zl w kilka dni Big Grin


Daniel42na usuń z cytatu linki, niech autor ma trochę prywatności Smile


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - max188 - 23-08-2013 13:51

Daniel i Stworkowaty możecie usunac linki z postów? Bede wdzieczny.


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - Gremquen - 23-08-2013 13:55

Dodam też, że na twoją niekorzyść wpływa fakt, że domena jest rozpoznawana jako niebezpieczna.
Najpierw Opera pokazała mi info o niebezpieczeństwie, zignorowałem to, a potem jeszcze Bitdefender zablokował stronę, również musiałem zignorować.


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - max188 - 23-08-2013 13:57

Hm ja korzystam z Firefox - nie mam takiego problemu.

Ma ktoś jeszcze taki problem jak Gremquen?


RE: [Sprzedam] Blog do zarabiania w PPA z Hakami! - Szaman1644 - 23-08-2013 13:57

Też mi się właśnie to nie podoba. Zaraz ci wyśle propozycje na priva Smile