Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - prololex - 09-10-2013 21:19

Ostatnio Zły jest chyba trochę zajęty , bo mało dodaje postów na fp .
Czekamy na newsy Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 11-10-2013 18:53

Ostatnie 3 dni u mnie masakryczne Tongue Zmieniałem Internet, a jak nazłość mobilny też trochę zaniemógł Big Grin Na szczęście wszystko skończone, powoli przekopuję się przez PW i dziś już normalnie zaczynam pracować Big Grin


RE: Zły dziennik - fato - 11-10-2013 20:15

Idea w końcu witamy w świecie żywych!! Smile


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 12-10-2013 15:31

Dziś strasznie dobry dzień.

Zarobiłem miesięczną wypłatę w niektórych firmach Tongue

Miesiąc temu kupiłem fanpage za 100 zł. Dobrze prowadziłem (podwoiłem liczbę fanów i zwiększyłem aktywność) dziś sprzedałem za 500 zł. 400 zł na czysto

Jeden z użytkowników forum zaproponował mi napisanie ebooka na zlecenie za 400 zł. Dziś skończę i raczej nie będzie problemów z zapłatą. Kolejne 400 zł.

Sprzedałem na tablica.pl tablet który dostałem gratis do Internetu - 450 zł.

Jedna osoba wykupiła rezerwację poradnika i 2 osoby drugą część - 85 zł.

Dziś mam dostać przelew za jeden z wystawionych na forum fanpage - 180 zł.

Jakieś dodatkowe wpływy z allegro i programów ~ 150 zł.

Ponad 1500 zł za sobotę. Wiadomo, że nie są to zarobki, które można mieć codziennie, bo to sprzedaż, ale i tak to jeden z moich najwyższych dziennych zarobków.

Na dziś:

-poszukam nowych twórców treści, bo straciłem przez nieobecność i nieostrożność kilka stron.
-postaram się wysłać aktualizację skracaczy do mspartners nieblokowanych przez facebooka lub jeśli nie będę miał czasu pisać maili wrzucę je tutaj Smile
-mam świetny pomysł na zarobek z netsales przy użyciu facebooka. Nie jestem pewien czy jest to zgodne z ich regulaminem więc będę testował przez najbliższy tydzień
-obstawiam walkę JMM vs Bradley, bo liczę na łatwy zarobek po nieudanej gali Kliczki.
-szukam w miarę nowego programu inwestycyjnego żeby dało się na nim coś zarobić zanim się zescami. Jeśli ktoś coś wie proszę o PW Big Grin


RE: Zły dziennik - damianus627 - 12-10-2013 15:47

No ładny zarobek. Gratulacje i oby tak dalej. Big Grin


RE: Zły dziennik - Okazzi - 12-10-2013 19:36

Szeląguniuniu, mam rozumieć, że na facebooku działasz zgodnie z regułami ze swojego poradnika? Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 13-10-2013 22:53

Okazzi dokładnie tak Smile

Dziś sprzedał się mniejszy z fanpage oferowanych w moim temacie. Został jeszcze jeden, jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt Smile

W nocy Bradley wygrał na punkty z JMM tak jak przewidziałem w moim temacie o boksie. Jeśli ktoś zagrał miał łatwy zarobek. Ja grałem Lol

Podzieliłem się dziś jedną z moich nisz allegro z jednym z userów w zamian za procent od jego zarobków - nie mam czasu na promocję wszystkich nisz, a tak liczę na stabilny zarobek bez pracy Big Grin


RE: Zły dziennik - kacpros - 14-10-2013 00:46

Mógłbyś podać jakiś inny kontakt do Siebie na pw bo kupiłem poradnik, a nie mogę się z Tobą skontaktować bo nie mam 40 postów Jerk2


RE: Zły dziennik - fato - 14-10-2013 08:39

Podzieliłem się dziś jedną z moich nisz allegro z jednym z userów w zamian za procent od jego zarobków - nie mam czasu na promocję wszystkich nisz, a tak liczę na stabilny zarobek bez pracy Big Grin
[/quote]

hmmmm chętnie też oddam procent za podpowiedz z mojej tematyki Big Grin


RE: Zły dziennik - Pole - 14-10-2013 12:23

Szelągu ,mógłbyś napisać ilu fanpage jesteś właścicielem i ile fanów masz łącznie na fanpage ?